Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ha ti nem adtok valaszt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha ti nem adtok valaszt, az azt jelenti, hogy nem akartok semmit a csajtol vagy mast?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj elmondja hogy mit erez, ti pedig 4hetig nem adtok neki valaszt, az egyenlo azzal, hogy nem kell a csajszi?
2010. dec. 26. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
sok háttere lehet:/
2010. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kifejtened nekem bovebben a velemenyed, ha megkerlek?
2010. dec. 26. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Hm...mindenki más, én megmondom azonnal ha nem akarom, nem várok vele. De másoknál lehetsége, hogy oka van, pl. még nem tudja, van valaki akivel megismerkdene, vagy van már barátnője és gondolkodik mit csináljon, vagy bármi. Én azonnal szoktam válaszolni nem gondolkodok napokig hogy mi van.
2010. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De azert 4 het megiscsak sok ido gondolkodni. Nem?
2010. dec. 26. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van:) az sok és minél hosszabb ideig gondolkodik annál inkább komolyabb a háttere. Sőt leginkább képben van más személy is és ezért. De persze lehet, hogy nem is akar semit se, viszont a bizonytalanság már kevésbbé. Szerintem azonnal ellehet dönteni ki mit szeretne, bizonytalanság tudatlanságkor van, remélem tudtam segíteni.
2010. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán beszélned kellene vele...
2010. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt nem hinnem, hogy mas lany van a dologba, mert soha nem volt a sracnak baratnoje es nem all ugy a szenaja, hogy csajozzon. Es azzal kapcsolatban, hogy beszeljek vele; en mar elmondtam neki az erzeseimet arra vartam, hogy o adjon valaszt, hogy neki tetszek, vagy se; de ugy viselkedik velem, mintha semmi se tortent volna, csak ha talalkozok vele, hangosabban koszon. Az jelenthet valamit vagy az eg adta vilagon semmit?
2010. dec. 26. 19:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy dolgot mindenképpen jelent. Nem tisztel, mert akkor valamit válaszolna. Ennyi ideig nem illik várakozni a válasszal.

Nem ártana tudni a korotokat, mert én 30 felett könnyen beszélek, de 10-15 éve jobban féltettem magam.

2010. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En 17 eves vagyok, a srac 18.
2010. dec. 26. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!