Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg erre buknak a csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg erre buknak a csajok?

Figyelt kérdés
Ezentúl nem érdekel engem mi lesz, magabiztos leszek, bunkó leszek a csajokkal, gátlástalan, flegma, öntelt, mert én azt vettem észre hogy ez a lényeg manapság. Emellett megpróbálok felsőbbrendűen viselkedni, menőnek kinézni. Csajt akarok mert már unom hogy nincs senkim. 17f
2010. dec. 28. 21:06
1 2 3 4
 1/40 nielindi ***** válasza:
70%
igy nem is lesz. hajrá!
2010. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 szamóca. ***** válasza:
hajrá. találsz majd néhány p*nát akit megdughatsz aztán otthagynak egy másik ugyanilyenért.
2010. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen leszel,nagyon nem lesz senkid.

Vold barátom is ezt találta ki,elég szánalmas terv.

2010. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Hozzád hasonlóknak már ezerszer leírtam, hogy nem ez kell a nőnek csak laikusoknak tűnik ez így. Leírni nem fogom még egyszer van keresője az oldalnak.


21/F

2010. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Mi az hogy így nem is lesz? Írjatok olyan jellemvonásokat/viselkedést ami előnyös a csajozásnál.
2010. dec. 28. 21:10
 6/40 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok és utálnak a csajok, szóval jófej kell lenni nem öntelt.
2010. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Hááááát... Én személy szerint utálnálak :) 21/L
2010. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Mentifantezsvér ***** válasza:
pl nem egóista meg nem is beszari hanem a kettő közöt,aranyos,vicces,igényes...asszem ennyi már elég ahoz hogy barátnőt szerezz..:D
2010. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Tudom itt mindenki szenteskedik meg minden mert ez a net világa, de a való életben valaki vagy mázlista és talál barátnőt úgy hogy szimplán jófej, visszafogott, kicsit gátlásos de nem mond rosszat nőre, avagy gátlástalan és nincs egy hét hogy ne lenne nő nélkül mert ha csak egy kicsit is megtetszik neki akkor megszerzi...
2010. dec. 28. 21:17
 10/40 anonim ***** válasza:

Az nem lesz jó, ha ilyen szélsőséges leszel. Nekem megy a csajozás, mégsem vagyok bunkó. Határozottnak kell csak lenni, ha kell kiállni magadért, ilyesmik. hogy lássa, hogy biztonságban van melletted. a csajjal meg légy figyelmes, néha viccből kötekedj vele, amíg nevet rajta. Aztán ha eljön az idő, merj lépni. ennyi.


17/F

2010. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!