Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van rá esély, hogy a barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy a barátja az alatt a fél év-1év alatt megcsalja amíg a csaj kint van külföldön? Mivel tudnám elhódítani a csajt a barátja mellöl? Mit mondjak neki, hogy belém szeressen? Mivel tudnám rá bírni arra, hogy adjon egy esélyt nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akit már több mint 2éve ismerek,egy 2 hete találkoztam volna vele,de az anyukája beteg lett,ez már a tali előtti napon megírta nekem smsben,másnap pedig otthon felejtette a telefonját,és hiába hívtam nem tudta fel venni,és anyukája állapota meg csak rosszabbodott! Hétfőn msn-en fent volt,és állítólag megismert 1 srácot,és azóta együtt vannak,és a csaj nagyon szereti a formát akit megismert,de a csaj most kint van külföldön,mert az ex barátja nem száll le róla,az a srác,akivel még azután járt,miután megismert engem,és az ex barátja folyton fenyegeti a csajt a családjával! Most beszéltem vele,és állítólag fél év,1év múlva jön vissza külföldről,a barátja persze itthon maradt ! Légyszíves segítsetek,mert nagyon szeretem a csajt,és már több mint 2éve várok rá,és szeretnék vele minél előbb és hamarabb összejönni
2009. jan. 27. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez így kicsit zavaros nekem...

Ki van kint? A lány? Az anyukájával? ...vagy itthon volt?

Lehet, te vagy a "tartalék", vagy nem tudja, hogyan közölje, hogy nem akar tőled mást, csak barátságot. (Bár ezt meg merik mondani általában.)

2009. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!