Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veszprémben vagy a megyében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszprémben vagy a megyében hol szórakoznak az egyetimsták? Vagy egyáltalán mit csináltok, hol vagytok napközben, mikor éppen nem tanultok?

Figyelt kérdés
Csak mert ez egy kis város és kevés a jó/igényes szórakozóhely. Ebből kifolyólag a fiatalok is elég... "igénytelenek", de azért gondolom , aki már egyetemre jár az már tud kulturáltabban szórakozni.
2011. jan. 3. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez marha jó kérdés. Olyan szinten nincsen élet, hogy én teljesen le vagyok döbbenve. Megyek este 8 után a városban, és egy ember nem jön szembe az utcán... Szerintem ez egy kicsit furcsa. De az az igazság, hogy nem is igazán tudok mondani olyan helyet, ahol csak pozitív élményeim lennének...
2011. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt sajna nem sok jó hely van, mondhatni nincs is...:(
2011. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ajkai vagyok és se AJkán de még a környéken sincs semmi jó hely. Veszprémben a Balatonplázában szoktam elütni az időt mikor várok a buszomra mert tényleg nem lehet ott cisnálni semmit...
2011. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
huhuu, Szegedre kellett volna jönnöd... :D
2011. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a Plázában az üzletek 50%-a zárva van, vagy éppen kiadó. A legnagyobb üzlet a kinai....pfff köszi nem. Két rohadt drága kávézó van, meg a moziban 3 terem....az öt étteremből kettő van nyitva, az egyik kinai, a másik meg thai, ami itt ugyanaz. Sokra megyek a plázával...
2011. jan. 3. 19:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy menjél oda, azt mondtam én is szarrá unom magam de ott legalább meleg van. :)
2011. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Így van. Szeged azért Szeged... Ott király az élet.. Ott töltöttem 3 egyetemista évet, és mondhatom, az komoly volt. Itt, Veszprém meg ahhoz képest. Hát. Nem is mondok semmit.
2011. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyébkét nem értem mi van ezzel a várossal, mert elvileg tök sok a fiatal az egyetemen, meg azért jó sok középsuli is van, de mégsincs semmi szórakozóhely, csak néhány kocsma...:(

Na a pláza meg egyre brutálisabb, lassan már egy üzlet sem lesz, de amúgy most megint nyilt valami kajálda a 2 másik mellett, meg a pizzázó még ott van.

2011. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Veszprémi vagy?
2011. jan. 4. 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Aha:)

Különben honnan tudnám, hogy nincs itt semmi.:P

2011. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!