Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj kinek tetszem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj kinek tetszem! Megszolitottam:hogy nem volna kedve velem találkozni, erre a válasz:majd meglátjuk! Megkérdezzem ujbol? Vagy ne? Ha igen akkor mit kérdezzek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 23:37
 1/6 Funktasztikus ***** válasza:
igen és ezt:nah átgondoltad e már a talit?:D
2011. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Én már látom, és te?"
2011. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nevetséges. Ilyen dumát. Odamész hozzá és azt nyögi, hogy "majd meglátjuk" Édes istenem. Már ott kifakadtam volna helybe annyira megdöbbentett volna.

Szerintem ne menj oda hozzá megint. Ilyen dumát. Most vagy habiszti, vagy bizonytalan vagy idétlen. Egyik sem jó, sőt valamelyik még rövidtávon is problémás.

2011. jan. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a "nem" szépen becsomagolt formája.
2011. jan. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a nem udvarias formája, inkább azt jelenti, hogy akkor fogja eldönteni, hogy randizik-e veled, ha megmondod, hogy hová akarod vinni.

Jó étterem, jó koncert --> igen

Meki, lötyögés a parkban --> nem

2011. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát sztem ha egy lánynak attól függ, megy-e randizni, hogy hova viszed, az rég rossz. Oké, van egy szint, de az valószínűsíthető, hogy nem mondjuk egy lepukkant lebujba viszi, szóval ha valakinek csak a menő étterem fekszik, az gáz. Volt olyan, hogy parkban ücsörögve randiztam, és ezerszer jobban éreztem magam, mint valaki mással egy felkapott teázóban. És különben is akkor az a helyes válasz, hogy "van kedvem, hova gondoltad?".

Mindamellett az is lehet, hogy szimplán a lány egy kissé sötét, de ebben az esetben jó párost alkothatna a kérdéséből ítélve szintén nem egy IQ bajnok kérdezővel.

2011. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!