Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha két vasat tartok a tűzben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két vasat tartok a tűzben, az mennyire "büntetendő"?

Figyelt kérdés

Mindkettővel csak ismerkedés szintjén állok. Barátkozunk, de ki tudja, talán több is lehet belőle. Ez elítélendő? És mi van, ha randira hívnak? Nagyon gáz lenne két pasival randizni egymás után?

Tudom hülye vagyok, de így alakult...


2011. jan. 5. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyárson sütés lesz én már érzem, majd a napiszaron megnézzük.
2011. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát én dobnállak mint a sicc, az ilyen kiderül úgy is vagy is nálam már bukott le lány. Ha még nem jársz egyikkel se akkor nincs hűtlenség, de azért nem kellemes dolog. Ha valamelyikkel már randizol és összejött, úktalálka stb. akkor már gond van:)
2011. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
elírtam: új találka*
2011. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem én is, hogy nem jó dolog. Akkor választani kell, ha randizásra kerül a sor...
2011. jan. 5. 16:10
 5/14 anonim ***** válasza:

kettővel nem jó randizgatni. Ha randizol valakivel, gondolom rá koncentrálsz, vele akarsz megismerkedni, összejönni. Főleg ha lesz folytatás. Ha meg mindenkivel randizik valaki, az egyiket sem akarja, csak azért kell neki, hogy legyen valaki....


18/F

2011. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bretso ***** válasza:
Megtudja a rendőr és szigorúan megbüntet. Hallottál a Zsanett ügyről? Na akkor tudod mire számíts.
2011. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Itt nem is a büntetés a lényeg. De egy valaggal 2 lovat nem lehet megülni. Én már csináltam ilyet, de iszonyat macerás és túl kényelmes vok az ilyenhez. Sztem válaszd a jobbikat és hajrá :)
2011. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok mindkettővel összejönni. Nincs is köztünk semmi. Csak félek, hogy vissza kell utasítanom az egyiket, ha arra kerülne a sor :(
2011. jan. 5. 16:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Abba még nem halt bele senki.
2011. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Pj0tr ***** válasza:

Sokkal gázabb lenne, ha egyszerre randiznál a kettővel :)

Egyébként miért lenne gáz bármi is? Párkapcsolatban vagy akármelyikkel is? Ha nem akkor nincs miről beszélni.

Még nem tartod azokat a vasakat a tűzbe. Csak nézegeted az állványon őket...

2011. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!