Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az nektek bejön, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az nektek bejön, ha egy fiút terepszínű katonai felszerelésben láttok? (arc kinézettől függetlenül)

Figyelt kérdés

Szerintetek ez férfiasítja?

Mi a véleményetek erről? :D ...és ha mégsem jön be, akkor milyen öltözködési stílusra gerjedtek?:O


2011. jan. 7. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha hivatásos katona, akkor ja, de ha hétköznapokon hordja, akkor enyhén túlzásnak tartnám. Ismertem is ilyet, na az egy megszállott volt, más témája se volt, csak a hadsereg, meg ilyesmik.

Egy-egy terepszínű cucc még elmegy, de komplett felszerelés nem.


25/N

2011. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nos kolega, nem attól fog földig érni a f**szod, hogy 4 szín nyomásosban feszítesz. Aztán hogyha történne egy éles helyzet, az elsők között bújnál az asztal alá.
2011. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
például milyen éles helyzet?:D
2011. jan. 7. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy nem tudok elvonatkoztatni az arctól és kinézettől. Mivel a terepszínű ruha nem mindenkinek áll jól. Van, akin kifejezetten idétlen. Amúgy, ha nem vagy állományban, mint katona akkor max. a farsangi bulin öltözz katonának, mert amúgy gáz.
2011. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és a férfiasít dologhoz hozzáfűzném, hogy egy gizda, idétlen srácot semmilyen uniformis nem fog férfiasítani.
2011. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
max ha kigyúrja magát, mi?:D
2011. jan. 7. 13:50
 7/9 anonim ***** válasza:

csak, ha tényleg hivatásos!


a divatmajmokat nem viselem, és elég hamar ki is lehet szúrni. egy-egy ruhadarab, ha gyakorlóra hajaz, az még elmegy, főleg ha Neked ez tetszik, de az erőltetettség az gááááz.


egyébként nekem emberem határőr, imádom, ha gyakorló van rajta :P

2011. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gusztustalan

18L

2011. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak ha a tudás is megvan mögötte! Akkor viszont nagyon! Azt nem szeretem, ha olyan pasi akar másnak látszani, aki nem az.

Egy civil pasi lehet férfias más öltözékben is. Én pl szeretem a fekete színű zsebes nacikat és az izompólókat a fiúkon. (csak némi izom is legyen hozzá:))

2011. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!