Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap első randim lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap első randim lesz egy nagyon félős fiúval, és én is az vagyok. Eddig csak msnen beszéltünk, de ott el szoktunk lenni. Tippek/tanácsok? :$

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mármint Te is egy félős fiú vagy? Ezt hogy hoztátok össze?
2011. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
neten ismerkedés... tipikus XXI. század. áá.
2011. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok...Nem tudom h honnan szedted h nem. :D
2011. jan. 7. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Tipp: Félőseknek eleinte érdemes olyan randiprogramokat kitalálni, ami közben nem kell annyit kommunikálni, így van időtök megszokni egymás társaságát és könnyebben tudtok majd feloldódni.
2011. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol lehet ismerkedni félös lányokal? :D
2011. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A kérdezőnek a mozit, színházat ajánlom, valamit ami közbe nem fontos a beszélgetés, de mégis együtt vagytok. Tehát ne ilyen sétálgatás, kávézóba ülős beszélgetős est,azt majd a későbbiekbe ,mikor kellően feloldódtatok.


Utolsóóó válaszoló : Szerintem bárhol fel lehet mérni, ki az aki félősebb. Tehát nem az a határozott,figyelem középpontja, 'ki ha ő nem" csaj azért elég könnyen fel lehet ismerni. :)

2011. jan. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!