Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi baja lehet? Féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet? Féltékeny? Pedig nem is járunk még

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel alakulóban vagyunk/voltunk erre ma csak úgy ír annyit msnen, hogy ne keressem se telefonon se sehol, kérdem miért de nincs válasz, szerintem meglátta, hogy facebookon kommenteltem az egyik lány barátomnak, dehát ő csak barát:S
2011. jan. 7. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:

csak barát - pedig nem is járunk még..

na ez hogy van?! :D

2011. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a csaj csak barátom akinek írtam egy csomó kommentet mert segítek neki, a másikkal nem járok még, és szerintem féltékeny lett, pedig tudja, hogy a másik lánnyal barátok vagyunk:S
2011. jan. 7. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem akinek kommentet írt az a barát.....

és aki féltékeny az pedig egy lány..arról nem írt semmit...


lehet hogy valaki valami rosszat mondott rólad neki és valaki rosszast terjeszt rólad..és ő ezt szerintem elhitte..

2011. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy ha olyan a lány, akkor brutálisan féltékeny
2011. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen jo ez a facebook
2011. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
óó, a "csajod" totál olyan, mint én. :) azt mondanám, féltékeny. én akkor vagyok ilyen, mikor úgy érzem, nem foglalkoznak velem eleget. vagy az esetedben lehet az zavarja, hogy nem halad semerre a "kapcsolatotok". Én az ilyen miatt megőrülök, és tuti azt írnám, amit a csaj. Rossz tulajdonság, de ez van. :) 20/L
2011. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 20L mit csináljak most?:D

Halad a kapcsolat, de ahogy észrevettem ő inkább szexet akar, mert csomó ilyen célzást tett, pl végigtaperolna.

Nem akarom, hogy megsértődjön, én csak vele akarok foglalkozni, de vissza sem ír, pedig írtam, hogy ne haragudjon, létezik, hogy ennyi miatt teljesen lemond rólam?:(

2011. jan. 7. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!