Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen kisebb ajándékokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen kisebb ajándékoknak, figyelmességeknek örültök?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Azt értem, hogy lányoknak virág, bonbon stb. :)

De a fiúknak mit lehet?

Nyitott vagyok mindenre, akár virágot is veszek, ha azt kell :D de most komolyan, pasiknak mivel lehet így kedveskedni?


2009. jan. 30. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a virágon kívül sztem bármit lehet, most elgondolkodtam h én minek örülnék de fogalmam sincs, illetve ha a párom adja akkor mindenek, furcsán néznék de a virágnak is :D
2009. jan. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát fiúknak azért nincs kitalálva semmi ilyen, mert inkább ők szoktak ajándékozni jobb esetben ;)


De ha mindenáron kedveskedni akarsz, ami egyáltalán nem baj;) , szerintem a csokit kevesen vetik meg, de annál is jobb, ha valami jó kis süteményt csinálsz barátodnak.

Ha kollégista (én az vagyok, így nehezen hagyható ki a gondolatmenetemből :P ) akkor bármi főtt élelem nagy mennyiségben :)


És egy üveg sört sem vetünk meg ;) - persze csak 18+ :D

2009. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

üveg sör ez annyira romantikátlan, inkább egy rekesz :D

de előttem szólónak van igaza süti csoki

2009. jan. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Próbálj kedveskedni neki valami aprósággal... Pl plüsállat ami azért inkább fiús kisördög stb Nyálasnak tünhet de mélyérzéseket is tükrözhet egyben látni fogja miért adod neki inkább a gesztuson van a lényeg nem is mi az de nekem már maga a tudat is jól esne mondjuk hogy gondolsz rám :P
2009. jan. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Férfi létemre válaszolok...

Semmilyennek...Ha a hölgy (adott esetben te) osztatlan figyelmét,törődését,kedvességét,szeretetét élvezhetjük,az túltesz bármilyen ajándékon.:)

Ha nagyon ajándékot akarsz venni,ajánlom a kisebbeket,pl egy kis plüss maci,stb...

Egy férfit nem az ajándék hatja meg,hanem hogy kitől kapja...:)Ha veszel neki egy picike macit,ami egy szívet szorongat,a leghidegebb szívet is mosolyra,s örömre készteti:) -Reaper- [22/F]

2009. jan. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Reaper nem írta volna le azt amit, akkor én tettem volna meg. 11 év van közöttünk az én javamra, de amit leírt az megállja a helyét.
2009. jan. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen régóta ismered,együttjártok vagy barátok vagytok?

Ha ismered az izlését lehet pl:nyakkendő,after shave ha nincs naptára még év eleje van az is jó.

2009. jan. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 yuda ***** válasza:
100%
Én is a kisebb plüssálatot mondom,mert eszembe jut mindíg az öcsém,aki az épp soros barátnőitől mindíg kapott valamilyet,de azokhoz még hozzá sem lehetett nyúlni,annyira fontosak voltak számára.
2009. jan. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
htá nemtom én én ritkán kapok ajándékot a bnőmtől nem is várom el tőle! de én ált gumicukrot kapok ami sztem tök kedves,egyszerű mégis figyelmes és jó móka 1ütt megenni :);)
2009. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem az is ajandek minden napra ha a nyakamba szokik a baratnom kapok egy forro csokot tole es azt mondja h szeret
2009. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!