Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kaphatnék némi segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatnék némi segítséget hogy hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés

már annyiszor megprobáltuk de valahogy nem megy ...

se nekem se a barátnőmnek ... :(

tudnátok segíteni ?

(arra gondoltam amikor a nyelvemet átdugom a lány szájába)


2011. jan. 9. 03:47
 1/9 anonim ***** válasza:

hát... ennek ösztönből kéne jönnie. nekem se mondta meg senki, viszont amikor először megcsókoltam a barátnőmet (akinek szintén én voltam az első csókja) 1-2 perc után rájöttünk, hogy hogyan jó, aztán uccu.

próbálgassátok még.

de az is lehet, hogy esetleg még éretlen vagy csókolózáshoz?

2011. jan. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fordítsd el a fejed. Amúgy ennek ösztönösen kéne mennie, ahogy az első is mondta. De vannak olyanok, akiknél a csókolózás nem megy, nem találják meg az összhangot, lehet, hogy ti is ilyenek vagytok, viszont akkor kérdés, hogy másban megtaláljátok e az összhangot, ha még ebben sem?
2011. jan. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ebbe senki se tud segíteni...

Majd jön magától...

Csak ne féljé me az rosszabb...

Igaz én se tudtam hirtelen micsináljak:D


De ha izgulsz meg minden akk nem fog menni.


Szerintem az a csók ha nyelvesen smártok mert az a"sima" azt is szokták csóknak nevezni de szerintem az semmi se...


És ha már nyelvesen smártok annak magától kéne jönnie..

Lehet ha mással smárnál akkor jobban menne...lehet h a lány akadájoza...


De azért sok sikert.

2011. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet választ adni. Ez egy leírhatatlan dolog. Én csak annyit tudok mondani,hogy ez majd kialakul.
2011. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hmmm

köszönöm az eddigi válaszokat

és ha benyomom a nyelvem akkor tovább mit csináljak ?

2011. jan. 9. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

táncoltasd (körkörösen mozgatod az ő nyelve körül, nyalogatod belülről.. vmi ilyesmi)

2011. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne nyissátok túl nagyra a szátok,az az igazi ha vákum keletkezik,ne mozgasd túl gyorsan a nyelved.
2011. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem kell csókolózni.

úgyértem hogy csókolózni nem kell, hanem ha jólesik akkor lehet. érted? ilyen nincs hogy kell...

ha szeretsz valakit, puszit adsz neki. ha egyszerre adtok puszit, az úgy a legegyszerűbb ha egymás szájára adjátok, és már ki is alakult a csók. 2 első csókomra emlékszek (a legelső oviban volt arra nememlékszem hogytörtént csak hogy volt... :) ), szal 2 lánnyal csókolóztam összesen, mindegyikükkel úgy jött az első, hogy puszi volt csak, egyre közelebb a szájhoz, és voila...

ha nem szeretsz valakit, nemkell puszilgatni, sem csókolgatni... ennyi a lényeg

(direkt nem irok ilyet hogy micsinálj a nyelveddel. ha a csók már magától jön a pusziból, akkor már az is jön majd magától hogy nyelves e vagy sem, és hogy mit csinálj vele)

2011. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennek magától kell mennie...ha nem megy akkor ott valami bibi van. Megvan a szerelem? Ne akarjátok ennyire görcsösen...adok egy tippet. Először csak puszilgassátok egymás száját, aztán lassan belemélyedhettek...de nem kell rögtön a dolgok közepébe vágni :) sok sikert :)

15/F

2011. jan. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!