Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az a testbeszédben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pompomcat kérdése:

Mit jelent az a testbeszédben ha a fiú játszik a hajammal?

Figyelt kérdés
Randiztam egy fiúval, és feltűnt, hogy ugyanolyan mozdulatokkal játszik a hajammal mint az előző: hosszú hajam van és kétoldalt megfog egy-egy tincset és azokkal játszik. Csak azért tűnt fel mert hajszálpontosan ugyanaz a mozdulat mindkét pasinál..biztos van valami jelentése!
2011. jan. 10. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy tetszel neki, és tetszik a hajad. És hogy mindig ugyanolyan pasikra buksz, folyton ugyanabba a csapdába esel bele.
2011. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is ezt szokták a fiúk,nekem is hosszú igazi festett fekete hajam van és imádják,nekik a hosszú haj jön be azért piszkálják,szerintem ennyi a magyarázat:)
2011. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha gonosz lennék, azt írnám, hogy szeretnék a lábuk közé húzni a fejed és ezt a késztetést vezetik így le.


De rendes vagyok, ezért azt írom, hogy biztos tetszik nekik a hajad, ami biztos így is van, mert másképp nem randiznának veled.

2011. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégis mit gondolsz? Tetszel neki... Ha egyszerűbb lennék, azt mondanám, hogy meg akar.... fektetni...
2011. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!