Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledhetnék felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék felé?

Figyelt kérdés
Van egy 12.-es srác a suliban, én 10.-es vagyok. És nagyon tetszik már egy ideje, egy héten 1x van közös tesink, azelőtt tudnánk beszélni, csak hát... nem tudom hogy miről beszélgethetnék vele. Meg amúgy is láttam már egy ideje hogy ő is néz engem.... mindenképpen felszeretném vele venni a kapcsoalatot!! Kéérlek segítsetek! L/16
2011. jan. 10. 20:53
 1/2 soma1492 ***** válasza:

Hogy fogsz majd így a gatyájába nyúlni (csak 2 év múlva!!!) ha meg sem mered szólítani. Felírod egy papírra a telefon számodat vagy az email címedet vagy az msn azonosítódat és egyszerüen odaadod neki mondva ezt elejtetted. Ha nagyon rá vagy izgulva írd oda a papírra hogy hívjál fel! ha mégjobban akkor azt is hogy puszi ha mégjobban akkor hogy tetszel puszi. ilyen egyszerű a dolog csak ne görcsöljél rajta. vagy vegyél egy tábla csokit vagy egy üditőt és arra írd rá valamelyik elérhetőségedet valami feltünő filccel és ugyanígy tök lazán odamész hozzá és csak ennyit mondasz szia ezt elejtetted. odaadod és eljössz ja és mosolyogj közben. ami még tutira beválik hogy oda adod a mobilodat neki és mondod segítenél beírni egy számot én nem boldugolok vele, persze segíteni fog és mikor kérdezi a számot mond neki !mosolyogva! nem tudom a te számodat kell beleírni. Próbáld ki tuti hogy mind a két módszer beválik! ja és ne akkor csináld amikor a tesi előtt éppen a gyatyáját húzza lefelé.

Ugyes legyél és laza és mosolyogj!

Puszi

2011. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van valami amit az előző leírt.. de egyszerűbb megoldás is van. facebookon kjeress vmi közös ismerőst akinek egy állapotához írt és rewagálj bneki ionnantol nem avgy ismeretlen és suliban is ksözönhetsz neki.. :D
2011. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!