Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segíts etek, Miért nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíts etek, Miért nehéz sportolónak barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Nem akarok sem okoskodni, sem pedig nagyképűnek tűnni, de nem tudom miért van az, hogy a lányok állandóan átvernek... A helyzet, hogy 8 éve sportolok és sokak szemében ez rossz, mert úgyis megcsalom. A helyzet, hogy eddig egy barátnőmet sem csaltam meg, és valahogy mégis így alakult a dolog, hogy nem tudok egy normális kapcsolatot szerezni... Nyilván vannak elvárások, de csak annyi mint bárki másnak... Segítsetek!

20/F


2011. jan. 12. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez van, le kell sz@rni, a sport az első, nálam is. Pénzben, időben is rengeteget kell ráfordítani, a nők pedig mindig vannak, ha kellenek valamire, ennyi idősen többre amúgy sincs szükség, gondolom nem feleséget keresel.
2011. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is sportolok, és nálam is ez a helyzet, de van benne igazság abban amit az első írt
2011. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz helyen "vadászol". Benned is lehet sok hiba, de ha te biztos vagy a a sport dologban, akkor azt nem fejtem ki. Mivel te sportolsz (mint ahogy én is), és ez az életed része. Rendszerezett leszel, és olyan olyan életfelfogásod lesz ami az átlag ember számára unalmas és érthetetlen. Megunják esetleg, esetleg sokat beszélsz a sportról és azt unják meg. Ha olyan lánnyal se jön össze a dolog, aki ugyanúgy sportol, és ugyanolyan az életfelfogásotok, akkor veled van a hiba.


ui.: Ez, bár nem erről az adott témáról szól, szerintem van benne olyan, ami a te helyzetedben is hasznos információval szolgálhat. [link]

2011. jan. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki sokat sportol, annak nincs ideje mással foglalkozni. Magával sem, tehát általában nem jó beszélgetőtárs, nem olvasott, azaz buta. Hiába vonzó egy sportos pasi, vannak sztereotípiák, melyekkel meg kell küzdeni. Én is sportolok, de tudom, hogy ennek nem csak előnye van. Minden (előnyös) tulajdonságot lehet a másik irányból is szemlélni. (Letagadhatnék pár évet, ezért a 5 évvel fiatalabb lányok szóba sem akarnak állni velem, mert 5 évvel idősebbnek gondolák magukat. Pedig elsőre jónak tűnik, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál.)
2011. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó írt az nagyon nem igaz, én pl egyetemre járok, eléggé nehéz szakra, szóval nem BTK, GTK, Gyógyped és társai, és mégis van időm edzeni, még így vizsgaidőszakban is. Csak be kell osztani az időd, és mindenre jut.
2011. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10:42

Itt nem élsportról van szó, akinél az az élete, abból él. Hobbi szinten akárhogy is nézem az amit írtál nem igaz. 2 naponta edzek 1-1.5 órát + futok/biciklizek egy órát. Ez 2.5 óra egy napodból, korán kelek, meg a szabadidőmet nem f@szságra pazarlom el... Mindenre van időm, és sokat olvasok. Nem ismerek olyat aki azért "buta" mert sportol. Nem erre kell fogni...

Figyelj. Nem lehet véletlenül, hogy az arcod gyerekes? Én is így vagyok semmi köze, ahhoz hogy edzek. Nagy "férfias" testen kis 10 éves fej. Ez vagyok én kb.. :D

A sporthoz megint köze sincs...

2011. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!