Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Micsináljak az első randin?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsináljak az első randin? Hova menjünk? Egy csók belefér? Rendes válaszokat kérek

Figyelt kérdés
Jövő hétvégén talizok egy lánnyal este,(akibe teljesen bele vagyok esve és forditva):)de elég fura ,mert már tudja hogy szeretem ,és ő is mondta h csak én érdeklem őt ... ebből kijöhet egy csók,miután megkérdeztem h akar e velem járni?
2011. jan. 15. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak azt ne kérdezd meg, hogy akar-e veled járni... Az annyira béna. Ha megcsókolod, tudni fogja, hogy te akarsz vele.. és ha ő hagyja és visszacsókol, tudni fogod, hogy ő is akarja.
2011. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első randin még ne csókold meg. Bizonyára ő sem fogja akarni. Menjetek korcsolyázni, vagy sétáljatok egyet, vagy üljetek be egy cukrászdába. Moziba semmiesetre se vidd az első randin.
2011. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De már ismerjük egymás érzéseit és igy teljesen más....ez már nem az az ismerkedősdi...:)16 F ő mondta h bejövök neki meg énis hogy ő is nekem:)
2011. jan. 15. 22:37
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha beléd van esve,ne kérdezd meg,akar-e veled járni,mert ennél bénább kérdés nincs a világon.Szerintem vidd el étterembe,vagy ha kisebb a költségvetés cukrászdába vagy kávézóba,de ne moziba.Ha adott a légkör,akkor a csók is mehet,de ez majd úgyis adja magát.
2011. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évesek vagytok.
2011. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondja, de mi a baj a mozival az első randin?
2011. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első randin beszélgetni kell, ismerkedni kell, az pedig egy moziban nem lehetséges.
2011. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent ennyire megtervezni, hagy alakuljanak a dolgok maguktól!

Ne moziba menjetek, mert azzal csak az idő megy el és nem tudtok beszélgetni. Jövő héten már elvileg jó idő lesz, menjetek el sétálni, aztán üljetek be valahova egy teára, vagy forrócsokira, (vagy mit tudom én mit szerettek:) ), és beszélgessetek, utána kísérd haza, és ha szemez veled, akkor megcsókolhatod, de mondjuk ráér második randin is, ne rohand le egyből. És meg ne kérdezd, hogy akar-e járni veled, ez szerintem egyértelmű lesz a randi hangulatából.

19/f

2011. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na hogy ment a dolog? amugy a csaj hány éves? megcsókoltad? hogy reagált?
2011. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!