Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gyerekes dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyerekes dolog, ha facebookon jelzem hogy tetszik a profilképe?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön, de azt hiszem nem tudom ezt rendesen kimutatni, valahogy nem megy. Pár napja bejelölt facebookon, szerintetek gáz vagyis inkább gyerekes, ha jelzem, hogy tetszik a képe? Ő 23 éves, én 19 vagyok. Nem szoktam ilyesmit, ezért kérdezem, hogy mi erről a véleményetek. Ebben a pillanatban meg az jutott eszembe, hogy ennek egyáltalán van jelentősége, észre fogja venni?
2011. jan. 15. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jelentősége nincsen. Manapság mindenki mindent lájkol, mindenféle okból. Tehát nem fog neki feltűnni szerintem. Írj kommentet is, akkor már egyértelműbb, bár hozzáteszem, hogy ez elég gáz ismerkedési módszer. Persze én már nem vagyok 19 :)

27/N

2011. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

21/F

2011. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
én hányingert kapok az egész facebuktól. sztem gusztustalan,vacak. de ha te ennyire leakarod adnia szintet..... írj a képéhez nyugodtan,szerintem nemgáz 20/f
2011. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hagyom az egészet, nem véletlenül nem "mertem" megtenni. Magamból indultam ki, én gyerekesnek tartom. Köszönöm
2011. jan. 15. 23:56
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem személyesen jelezd neki!
2011. jan. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik xy és "likeltem" a képét, majd szemtől szembe is megdicsértem a a képét.
2011. jan. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én facebookra egy csaj miatt járok fel mert ott tudok vele beszélni chaten!

abban ,hogy "lájkolod" nem lesz semmi szóval inkább írj neki levelet vagy írj rá chaten másra úgysem jó az az oldal!

2011. jan. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fene tudja…Van egy lány a környezetemben, aki nagyívben tojik rám. Felrakott egy képet facebookra, én meg lájkoltam. Akkor ez most gáz? Mert én nem érzem annak, még ha tesz is rám nagyívben.
2011. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgyis találkozok még vele személyesen, majd jobban megerőltetem magam. Chaten nem írhatok rá sajnos. Majd megoldom valahogy.
2011. jan. 16. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!