Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem érdeklem a lányokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem érdeklem a lányokat? Miért nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés
22f vagyok, nehezen ismerkedő,félénk,önbizalomhiányos srác vagyok. Nem tartom magam jóképű pasinak sem...Komoly választ,kort ésnemet is
2011. jan. 16. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Már bocsánat, de te magad írtad le a választ. Nem tartod magad jóképűnek, nincs önbizalmad, félénk vagy.

Mégis ezen kívül milyen indok létezik, ami jobb magyarázatot adna a problémádra? Ezen változtass és minden rendben lesz. 22/L

2011. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Ott a válasz.

Önbizalomhiányos, félénk és nem tartod magad jóképűnek. Nem tudom, mások hogy vannak vele, de azért egy férfinak kellene egy kis önbizalmának lenni, már csak hogy felkeltse az érdeklődésem.

19/L

2011. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Az első két lány válaszoló miatt írom, hogy ha egy férfinak nincs önbecsülése, attól még lehet értékes ember és az esetek többségében ez a lelki deformitás a fiatalon elszenvedett negatív tapasztalatok, elutasítások eredménye. Az egó a legsérülékenyebb részünk és legjobban az elutasítás sebzi. Az egónknak elviselhetetlen azt érezni, hogy valakinek nem kellünk, hogy nem vagyunk elég jók. Ezért történik az, hogy egy idő után az ember falat húz maga köré, inkább nem ismerkedik, ezzel óva meg magát, az egóját a többi sérüléstől, fájdalomtól. Az a baj ezzel, hogy így viszont, bár nem tudatosan, de magányba taszítja önmagát az ember, mégnagyobb fájdalmat okozva önmagának.

Ha az ember csak negatív visszajelzést kap a közeledéseire, az nagyon mély sebeket vág az emberbe.

Ezzel nem a lányokat hibáztatom, egyszerűen csak rossz lányokat választott, esetleg nem a megfelelő módon közeledett.


Ami építő jellegűt tudok a kérdezőnek javasolni az az, hogy a külsőddel valószínűleg nincs semmi baj, csak a külsődre racionalizálod a problémádat. A hozzáállásodon kell változtatni, a világról és önmagadról alkotott szemléletedet kell felülírnod. Ez nagyon nehéz. Nem fog egyik napról a másikra megtörténni, hiszen 22 év kemény munkája van abban, hogy ide jutottál.

Olvass! Olvass pozitív gondolkodásra ösztönző könyveket! Osho-t tudom ajánlani! Müller Péternek van pár nagyon jó könyve. Brian Tracy-nek vannak jó könyvei, előadásai, amiket magyarul is magtalálhatsz. Maxwell Malts Pszihokibernetika című könyve nagyon jó. Anthony Robbins könyvei is jók.

Zsédenyi Csaba Kulcs a nőkhöz című könyve sok mindenre választ adhat.


A fenti könyvek rengeteg dologgal szemben felnyithatják a szemed önmagaddal kapcsolatban, fontos kövei az önismeret útjának, viszont önmagában ez nem elég. A nehéz része a változásnak rajtad múlik: ki mész-e és elkezdesz-e csajozni...enélkül nem megy. Más nem szedheti fel a csajokat helyetted. Bármennyire is nehéz megtenni az első lépést, ha nem teszed meg, akkor nem történik semmi.

Önbizalmat csak akkor szerezhetsz, ha elkezded csinálni és látod, hogy nem is olyan szörnyű, ha jönnek a pozitív tapasztalatok. Először legyen annyi elég, hogy megpróbálod, ne várd, hogy a csaj megadja a számát, hogy eljöjjön veled randira. Csak próbáld meg! Kérdez meg, mond meg neki, hogy megakarod ismerni! Vagy csak kezdj el vele beszélgetni bármiről! Látni fogod, hogy ha nemet is mond, nem halsz bele, sőt jó érzés lesz. Repkedni fogsz örömödben, hogy képes voltál legyőzni önmagad. Ez ad magabiztosságot semmi más. Ezután majd jönnek a sikerek is idővel, mikor érzed, hogy a lány élvezi a társaságod, megadja a számát, aztán össze is jön pár randi. Ez egy hosszú és nehéz folyamat, de csak így működik.

2011. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
énis ilyen vagyok. Múltkor discoban csajok mellettünk vonaglottak, de nem mertem kezdeméyneni. Meg is krédezték h b*zik vagyunk e :D egyszerűen félek az elutasítástól, félek a helyzettől, nem tartom amgamat viccesnek, félek h kinevetnek, minden. Pedig szerintem nemv vagyok csúnya gyerek.
2011. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!