Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy adjam a tudatára hogy bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudatára hogy bejön?

Figyelt kérdés

Van egy srác edzésen, akibe szerelmes vagyok teljesen, de nem tudom, hogy mondhatnám el neki.:S

Szoktunk beszélgetni, nevetni, de én nagyon kívánom. De félek a csalódástól is.

Lécci írjatok tippeket!:)


2009. febr. 2. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
tom h nem könnyű meg minden de ez a leg egyszerűbb kérdezd meg tőle h nme járna-e veled sztem mai világban már nem annyira különleges ha a csaj kérezni meg... rem tudtam segíteni:)
2009. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első vok és sok sikert;):)
2009. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Odamész és megmondod. Ha nem mondod meg, akkor úgysem kapod meg, ha megmondod, akkor lehet megkapod.
2009. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaza van mindenkinek! mondd el neki mit érzel. Nem veszítesz vele semmit:) (az utolsó mondatod ránk, pasikra is igaz: ,,DE félek a csalódástól") :)
2009. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!:)
2009. febr. 2. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

"Hogy adjam a tudatára hogy bejön?"


Először is utálom azokat az embereket akik egy kérdést ilyen hülyén fogalmaznak meg!

Hogyan add a tudtára? Ba*** már meg a ku*** a***ád, jó?

Odamész és megmondod neki te kis hülye, arra van a szád, nem csak szopni lehet vele, ahogyan a barátnőid mutatták Neked.

De ha még akkor is olyan kis ribi vagy hogy fosol, akkor írsz neki egy mailt és kész!! Ott az a szar msn is, meg kis szerencsével fent a száma egy közösségi oldalon és küldesz neki sms-t, a fa**omat a kis pici szádba!

" Félek a csalódástól " - te még mi a fasztól félsz? Hülye szánalmas kis csitri.

2009. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy is akármennyire bénán mondod el, megérti, felfogja, és maga is eltudja dönteni hogy ekkor mit kell mondani. Beképzelt csaj vagy de nagyon!
2009. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Előző válaszoló, kérlek ne nevezz beképzeltnek, mert nem tehetek róla, hogy ilyen mélyre vagy süllyedve...

meg addig ne monj véleményt másról, amíg nem ismered meg.

interneten keresztül könnyű ilyeneket mondani, de ha a szembe kéne mondanod, biztos nem mernéd. Létszi fogj vissza a dühöngéseidből, mert ember vagy, és nem állat..

.ennyi.

2009. febr. 3. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!