Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác elhívott moziba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác elhívott moziba, mi a teendő a fizetésnél?

Figyelt kérdés

Úgy értem, megveszi a jegyeket, és nekem mondanom kell, hogy adjam bele az én részemet, vagy vegyem természetesnek, hogy a srác fizet? A popcornnál is ugyanez a dilemmám. Most lehet tök butának néztek, de nem akarom lehúzni a srácot, és régen voltam randizni is és nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni. Hogy mondjam meg neki ezt a dolgot, és mikor?

Előre is köszi!


2011. jan. 18. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fizessétek felesbe, ennek az időzítését sztem nem lehet elrontani!
2011. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha előre megveszi a jegyet, akkor mondd meg, hogy a sajátodat te fizeted, ugyanez a popcornnál. Ha esetleg többször mentek együtt, meg lehet beszélni, hogy egyszer az egyik, másszor a másik fizet.
2011. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy, ha nagyon meg akar hívni, akkor mondhatod azt is, hogy a jegyeket nem hagyod, de a popcorn-ra már meghívhat. Azzal nem is húztad le nagyon, meg hagytad is, hogy ő hívjon meg.
2011. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem teljesen alap, hogy nem a lány fizet. Nekem is volt már, de én mindig visszautasítom... mondjuk volt már, hogy azt mondtam, hogy fizessen a lány, mikor megkérdezte, de csak kíváncsi voltam, hogy a jó feltűnés érdekében kérdezi meg csak, vagy valóban kifizetné... tesztnek tökéletes, hogy "élősködik", vagy sem. De amúgy persze akkor sem fizettettem vele, csak kíváncsi voltam. :D
2011. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én úgy szokatam csinálni, hogy amikor a pénztárnál fizet akkor én is előveszem a pénztárcámat és közlöm, hogy az én részemet szeretném én fizetni. Ilyenkor általában még nem történik semmi, ő fizet. A pénztártól távozva, kezembe a pénzzel mégegyszer közlöm, hogy neki sincs saját keresete, szeretném én fizetni. Ha nem engedi nem nyitok vitát, ha pedig belemegy odaadom a pénzt.


L/19

2011. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő veszi a jegyet, te veszed a popcornt. Probléma megoldva, és nem kell variálgatni. ;)
2011. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

Nyugodtan pontozzatok le,de én azt mondom, hagyd hogy fizessen! 5 hónapja vagyok együtt a párommal, az első randitól kezdve Ő fizet mindent, ha valahova elmegyünk! Ő hív el, így tisztába van vele, hogy Ő fizet, a helyet sem én választom, és nem fintorgok, ha olcsóbb cukiba ülünk be!

A Te esetedben úgy látom, hogy ez talán az első randik egyike, ahol pláne nem Neked kell fizetni! Nem kerülsz kellemetlen helyzetbe nyugi, és ezzel nem húzod le.

2011. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tanácsokat leírták, egy picit off lesz, csak ahhoz szeretnék hozzászólni, hogy "alap dolog hogy nem a lány fizet". Ezt sose értettem, főleg a fiatalok körében. A 15-20éves korosztálynál miért ne fizethetne? Egyik félnek sincs önálló keresete, mindegyiknek a szülő adja a pénzt. 1 napra 5ezer forint és akkor a többi napon meg sehova ne menjenek mert a szülőktől nem kap több pénzt?

Ilyen eset mondjuk kivétel, ha először hív moziba és most kezdődik a kapcsolat. Mindenesetre az a legtisztább ha előveszed a pénztárcát fizetésnél, ha ő akar fizetni úgyis szól, hogy nem kell. Ugyanez popcornnál.

2011. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy neki már van munkája, keresete, nekem nincs. Fel fogom ajánlani, hogy hadd fizessem a részem, vagy a popcorn részét. Így a tiszta, nem várom el, hogy ellásson mindennel:) és valaki írta, hogy a kíváncsiság is benne van, hogy nem élősködő-e a lány:)
2011. jan. 18. 17:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiuként eléggé furcsànak érezném, ha a làny akarna fizetni, még ha csak az o részét is, lehet hogy tul konzervativ a hozzààllàsom, de szerintem ez igy illik.
2011. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!