Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randit lemondani családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randit lemondani családi program miatt gáz? 14/L

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk meg, és nem tudom, hogy elhiggyem-e, hogy tényleg a család miatt nem tudtunk találkozni.
2011. jan. 24. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el.
2011. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek még elhiheted. Mivel gyerekek vagytok. És lehet, hogy még szó sem esett rólad, titkol téged, vagy én nem tudom. Te ismered őt. Reméljük nem egy pedomacit fogtál ki.
2011. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én vagy 120 milliószor lemondtam,mert nagyon féltem:S a végén mégis összejött:)szerintem elsőnek higyj neki..mióta beszéltek?
2011. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, pár hónapja beszélünk. Tudom, hogy nem pedo, mivel az egyik barátnőm sulitársa.
2011. jan. 24. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Még gyerekek vagtok, szóval a legtöbb családban megeshet, hogy "apu, megyek el szombaton" "nem, kisfiam, megyünk a nagymamához, kész, passz"

Ha zsinórban lemondja, akkor hagyd a francba, később se lesz jobb, addig meg bírd ki. :D

2011. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!