Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan csaj, akinek bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj, akinek bejön a külsejével nagyon sokat törődő pasi?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, valamiért nagyon szeretek a külsőmmel törődni, kb. olyan szinten, mint egy nő. Bejön valakinek ez a típus? Akit érdeklek, írhat privátban is.
2011. jan. 28. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma már az ilyen metroszexuálisok jönnek be a nőknek sajnos, úgyhogy te szerencsés vagy.
2011. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi számít neked sok törődésnek?..A párom rendszeresen fürdik, mos fogat, fésülködik, mos hajat, megnézi, hogy normálisan legyen felöltözve, levágja a körmét, bekrémezi a kezét ha kiszárad, megmossa az arcát, hogy ne legyen pattanásos?..Ennél többet mit tud egy férfi törődni a kinézetével?? Ha ez soknak számít, akkor igen, nekem bejönnek az ilyen pasik.
2011. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fülünyúl ***** válasza:
Nekem speciel nem jön be. Ha túl sokat foglalkozik magával eleve azt jelenti hogy el van telve magával és önző típus, esetenként narcizmus befigyel (nálad is, kedves kérdező).
2011. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 2 hetente járok fodrászhoz , fürdök alap dolgok , szelézem hajam , márkás ruhák .. nemtudom ez beletartozik e gázos kategóriába . szerintem nem.
2011. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb ha ilyen vagy, mintha nem törődnél magaddal. Nem is értem, miért tetted fel ezt a kérdést, akár minden ujjadra találhatnál egy csajt :) 22/L
2011. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!