Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pécsett milyen említésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsett milyen említésre méltó szórakozóhely van? Ahol jó a környezet és a zene is igényes és nem csak részeg p*csák vannak?

Figyelt kérdés

A stardust elég gáz szerintem...

17/F


2011. jan. 30. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
lépcsőház
2011. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ki kell ábrándítsalak.minden buliba rengeteg részeg lány van.ha nem tetszik ne járj buliba.b52 egész jó volt régen.
2011. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha találkozol részeg csajokkal,akkor szopasd le velük magadat.

Lesz egy jó napod....:)))

2011. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem a részeg csajok a fontosak.

A többi szempontra koncentráljatok :D

2011. febr. 1. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
egyetértek, a stardust-ba már ilyen 14-16 éves kis h*lye p*nákat, r*bilili-ket is simán beengednek, és tiszta szánalom lett a hely...Cyrano-ról mit gondolsz? (mondjuk én nem voltam, de egy ismerősöm szeret oda menni.)
2011. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudom...nem nagyon ismerem a szórakozó helyeket
2011. febr. 2. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
partyzoo, nightinfo... amugy a korosztályodnak est, cyrano, stardust, lépcsőház, gmc, sörház, zion, le capitaine. utóbbiról adhatna valaki helyzetjelentést aki már volt asszem csak 1 hónapja megy
2012. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!