Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is van ez az idézet? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez az idézet? Ha valaki szerepel az álmodban az azt jelenti, hogy annyira veled akar lenni, hogy kilép a saját álmából, és belép a tiédbe?

Figyelt kérdés
hogy van? :D
2011. febr. 2. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos, csak nem igaz.
2011. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom, de aranyos(:
2011. febr. 2. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Müller Péternek van egy ilyen meglátása. Nem tudom mennyire igaz. Én napok óta az exemmel álmodok, de nem hiszem, hogy velem akarna lenni. Az álmomba sem lépne ezért. Meg tudományosan sem megalapozott a dolog, nem hiszek benne :)
2011. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Norb66 ***** válasza:
Én szívesen belépnék egy olyan lány álmába, akivel nagyon együtt szeretnék lenni :) Sőt, van is olyan lány természetesen, csak sajnos nem találkoztam még vele.
2011. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak igaz lenne!:)
2011. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
hajajj :D akkor nekem engem nagyon sokan szeretnek xD köztük sok híresség xD és olyan ember is akit nem is ismerek xD :D vicces lenne :D
2011. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!