Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az jót jelent ha pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az jót jelent ha pl. a suliban megyünk a folyosón és miközben elmegyek előtted te a szemembe nézel?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hogy lehetne ezt kihasználni? (ha tök idegen a lány és nem sokat tudok róla.)

Jópár lány szerint jól nézek ki de nincs meg a kellő önbizalmam...Biztos azért mert nem vagyok túl sportos. Elég vékony vagyok.

Vagy akár utcán ha egy lányra ránézek és ő is akkor mit lehetne csinálni?


17/F


2011. febr. 3. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy rád néz még nem jelent semmit, én is gyakran nézegetek embereket csak úgy. Ha rád mosolyog vagy ilyesmi inkább akkor örülj. De szerintem azt nem sokan díjazzák, ha fogod magad és odamész, hogy jajj rám mosolyogtál.
2011. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát..... Valahogy el kel kezdeni......
2011. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam méregetni az embereket, akik szembe jönnek, de ha valakinek a szemébe nézek, és nem csak egy pillanatra, hanem pár másodpercig is akár, és ha nem is mosolygok, mivel azt nem merek egy idegenre, akit nap mint nap látok, az nálam már jelent valamit. :)

A mosollyal igazából az a baj, hogy főleg ha suliból van, akkor tényleg minden nap látom, és ha feltűnően rámosolygok, akkor is szerintem nagyot éghetek, ha a srác mondjuk veszi a lapot, de még csak szépnek se tart...

A lényeg, hogy ha hosszan a szemedbe néz, főleg, ha ezt többször eljátssza, akkor az lehet valami.

2011. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok: neked amúgy bejön a lány? Mert akkor szemezz vele, aztán majd meglátod, hogy viszonozza-e.
2011. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha többen helyesnek mondanak téged, akkor lehet hogy tetszel neki.. De pl. én majdnem mindenkinek a szemébe nézek mikor jön velem szemben. De ha többször is megcsinálta ezt, meg esetleg máskor is néz akkor lehet, hogy bejössz neki.

Menj oda hozzá, és valami hülyeségről dumcsizzatok. Remélem azt a részét már érted.. :)

Az utcán pedig tényleg két esélyes a dolog. Ott is bepróbálkozhatsz, odamehetsz hozzá, ha elküld melegebb éghajlatra akkor pedig vicceld el az egészet.

Sok szerencsét!

:)

2011. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát igazából nem tudom...

Mikor találkoztunk a folyosón néha akkor rám nézett de semmi mosoly.Mondjuk ha magamból indulok ki akkor én se mosolygok arra aki tetszik.


Hogyan szemezzek?Még a végén bámulásnak veszi és mivel ott vannak a barátnői nem hiszem hogy ott marad a közelemben.

Mindenki csak megy a saját termébe.


És mivel menjek oda?Nem akarom hogy az elkövetkezendő években hülyének nézzen :D

2011. febr. 3. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
:D szerintem próbáld meg de mondjuk amikor egyedül van :P és nincs közönség
2011. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is akkor menj oda hozzá, ha egyedül van. Lehetetlen, hogy mindig legyen körülötte valaki. :D Hogy mit mondjál? Valamit ami aktuális a suliban. Mondjuk, ha van valami farsangi buli, hogy minek öltözik be, vagy valami ilyen sulis dologgal, de igazából lövésem sincs.. Mindenesetre, ha tényleg bejössz neki akkor mindegy miről beszéltek.

Azt megkérdezhetem hány éves a lány? Már csak azért, hogy évfolyamtársad-e vagy ilyesmi, mert akkor lehet más témákat is felhozni. :D

2011. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ő 16 vagy 17 éves. egyel alattam jár.

De hogy menjek oda hozzá?Semmilyen közös ismerősünk nincs, még azt se tudom hogy hogy hívják.

Szóval beszélgetős témát tudok csak azt nem tudom hogy hogyan menjek oda hozzá.

2011. febr. 6. 17:01
 10/10 anonim válasza:

17/L

Én rengetegszer nézek meg másokat.. tetőtől talpig.;) szeretek nézelödni. ezért van a szemem.


De ha valakinek a szemébe nézek,azzal közlöm,hogy bejön. ezzel lehet csak én vagyok így!


Vedd fel vele a kontaktust. mosolyogj.



Én saját történetem:

Auchan. karácsonyi vásárlás.. Fiú néz mosolyog,én vissza.

2órán keresztül kerestük egymást az áruházban,hogy csak hadd lássam,hadd lásson,mosolyogjon. egyértelművé vált,hogy tetszem neki.. kkevés tétovázás után oda mentem hozzá,és ezt mondtam: "Szia nagyon vicces lenne ha megkérdezném,hogy hívlak?" A srác már egyből a telefon számát adta,és közölte velem,hogy tetszem neki.


És majdnem össze jöttünk,csak kibékültünk exeinkel.


Sok sikert. ;)

2011. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!