Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókolhatom meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókolhatom meg a barátom? Holnap lehet hogy megkapom az elsö csókom és eléggé parázok. Mondjuk a psim 15 én meg 14 leszek és ö az 1-ö barátom és ö nagyon tapasztalt én meg egyáltalán nám szoval lécci segtsetek kösszi Lea

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 16:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
szia.szerintem célozgassál rá.:)pl mondjad neki h menjetek el sétálni.én is annak idején igy csináltam,én kezdeményeztem.:)igaz nem volt egyszerü,de megérte.:)hajrá
2009. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 14 talán tok segíteni. én sztem 2 fajta van(legalábbis én ezeket használom). az 1.: gyengéden csinnálod leültök egy padra, addsz egy puszit az arcára majd a kezdet a nyakára fonod, maga felé fordítod a fejéd és lekapod. ehhez mongyuk kell egy kis bátorság. a 2.: mentek vhol és egy fal vagy vmi miellet vagy eléfordulsz és ugykapod le , vagy pedigg nekinyomod a falnak...ezneméppen jó az 1. csóknál, az 1. ajánlom...remélem tudtam segíteni:Dmajd írj a feejleményekről:D
2009. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még nem csókolóztatok, akkor nemis járhattok szerintem! Amúgy meg fogadd természetesen, de lássa rajtad, hogy nagyon tapasztalatlan vagy!
2009. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, azt akartam írni, hogy "ne lássa rajtad" :D bocsi
2009. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalt, kezdeményezni fog. Ha mégsem akkor tudj a szemébe nézni és mosolyogni "kihívóan". És legyen elég bátorságod kis idő mulva neked puszit kezdeményezni. Ettől elindulmajd a dolog.
2009. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nyugi! Menni fog az neked... de szerintem jobb ha ő kap le először, és észre sem fogod majd venni, csak azt hogy már smároltok! Hidd el! Csak légy bátor. Elrontani nem fogod! Az a legjobb ha elmentek valamerre 2esben, és utalsz a témára lekap, aztán már minden megy magától! Remélem tudtam valamennyit segíteni.
2009. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg annyira tapasztalt,akkor kezdeményezni is fog.

A csókot nem lehet elmagyarázni,az olyan dolog,hogy először szokatlan,meg fura,de aztán ráérzel az ízére,hidd el.Meg nem lehet tanítani,azt érezni kell.:)

-Reaper- [22/F]

2009. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Sziasztok! 13 éves srác vok és ma kaptam le 13 éves barátnőmet. Bocsánatot kértem, mert azt hittem hogy nem akarta. Aztán viszont lekapott és úgy belejött "ráérzett". Na szóval röviden szerintem várd meg még ő kap le de azért utalgass rá "segíts neki". JA ÉS HA LESMÁROL AKKOR MINDENKÉPPEN CSÓKOLJ VISSZA MERT ÉN AZT HITTEM HIRTELEN HOGY NEM AKART VELEM SMÁROLNI!!! ha nem csókolsz vissza akkor lehet hogy szakítani fog veled (én majdnem szakítottam de szerencséjére lekapott) :D
2009. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

az utolso válaszolonak

amiért nem kap vissza nem kell szakitani valakivel, lehet h épp zavarban lett volna és azért nem csinálta

2009. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kössz hogy segítettetek :) am mostmár nagyobb az önbizalmam és lehet hogy sekrül am ma nem történt meg mivel nem volt a suliba de holnap már bent lesz és malyd 2-esbe leszek vele délután mert már megbeszéltem vele szoval szurkoljatok :)am még ha van tanács nyugodtan írjátok le kösszike :)
2009. febr. 9. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!