Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác és szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác és szeretnék vele megismerkedni hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
egyáltalán nem ismerjük egymást még sohasem beszéltünk de nekem bejön és szeretném megismerni de nincs msn-je se myvip se iwiw szoval csak élöben beszélhetek vele mit kéne mondanom?milyen ürüggyel menjek oda?
2009. febr. 8. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy suliba jártok, kérdezd meg hol az egyik terem, vagy mennyi az idő, mikor csengetnek be.
2009. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akármilyen hihetetlen, néha még az ürügynek sem kell feltétlenül ürügynek lennie. :) Először egy hosszú mosoly, utána pedig feltehetsz bármilyen átlagos kérdést szerintem. Nyilván nem egy -hogy vagy?- rögtön az elején, de bármi hasonló. :) Amire kíváncsi vagy, amit még nem tudsz róla... Ha te is tetszel neki, akkor ő sem hagyja majd, hogy esetlegesen kínossá váljon a beszélgetés. :) Csak bátran!
2009. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* Ja , és előtte természetesen, kötelező a hetekig tartó izgató és sejtető szemezés.. ! Utána sokkal könnyebb lesz, mert már egyikőtök sem akar csigázni. ;)
2009. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi értem hát valszeg holnap odamegyek hozzá de nem biziti de azért irhattok még..

majd megirom hogy hogy sikerült...:D

2009. febr. 8. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!