Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha randiznátok egy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha randiznátok egy 21 éves sráccal aki bejön nektek, de kiderülne hogy még nem volt barátnője és még szűz, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Randiznék tovább.

Teljesen mindegy, hogy szűz, vagy volt két futó kapcsolata, elég kevés a különbség.

2011. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lesz se rosszabb, se jobb ember, engem ez nem befolyásolna semmiben.
2011. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy nem feküdt össze fűvel-fával, ahogy azt manapság szokták a "menő" srácok.
2011. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem igazán örülnék neki, mert volt egy barátom akinek én voltam az első, és elhagyott mert ki akart próbálni mást..6 év után. Így én mostmár jobban örülök, ha van tapasztalat, nem baj, ha rossz és örülök, ha kevés, mert majd én megmutatom mi a jó. Nem gáz amúgy, csak én tapasztalatból mondom, hogy hosszútávon nem szerencsés ha az első vagy a csajnak. Habár te lehet nem vagy olyan, aki ezért elhagyta volna a másikat.
2011. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon ragaszkodó lennék, csak már cikinek érzem, meg minden bajom van.
2011. febr. 4. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kell, egy normális lány ezen nem akad fenn.
2011. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Kicsit büszke lennék magamra, ha én lennék az első neki. Amúgy nem befolyásolna semmit.

22/L

2011. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Mondják ezt mindazok, akiket még nem hagytak el azért, mert szüzen összejöttek egy másik szűzzel, de az mást is ki akart próbálni. Persze biztos vannak kivételek.
2011. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha megvan a szerelem/szeretet/tisztelet és a többi ami kell a kapcsolatban akkor nem akar majd mást kipróbálni soha. ha nincs meg akkor meg hagy menjen.


De a kérdésre: én örülnék neki, hogy első lehetek.

2011. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha amúgy tetszene a fiú külsőleg, belsőleg, engem egyáltalán nem zavarna
2011. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!