Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miröl beszélgessek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miröl beszélgessek egy lánnyal az első találkozáskor?

Figyelt kérdés

pl meglátok 1 lányt az utcán,buszon stb.. milyen szöveggel mennyek oda hozzá? milyen témákrol beszélgessek vele.

16 éves Fiu vagyok


2009. febr. 8. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

olyan ismi vagy, nem találkoztunk vhol?

vagy: bocsi, nem idevalósi vagyok, hol vagyok?:D

aztán témázgatsz:P

vagy bocs, megmutatnád merre a plaza, oszt meg hívod vmire:P

2009. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

jaj, csak a 'bocsi,de nem ismerjük mi valahonnan egymást?'-szöveget ne..

szólítsd meg, és mondd neki,hogy szépnek tartod, vagy tetszik a táskája, akármi..ennek örülni fog.

2009. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
jo jo ertem en azt hogy oszt meghivod valamire, de hogy veszed ra hogy kiserjen el odaig... aztan hogy varjon meg...
2009. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha mákod van, akko közel érdeklődsz, majdnem pl a plaza mellett.

aztán pl meghívód egy fagyira a segítségért cserébe....stb, vagy bármi hasonló:D

2009. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval 1et értek valamivel oda kell menni hozzá... Második válaszolónak mondom hogy mért kéne megdicsérni a táskáját?? ez ugyebár női táska na szoval ha valakinek ezek tetszenek a fiúk közül ...hát... értitek... meg amúgy miylen lenne már oda jönne valaki hozzád hello jó a táskád/ nyakláncod/stberre legfeljebb 1 kösszt tudok mondani(oda vissaz igaz) vizsont sztem ha oda menne h hello nem ismerlek valahonnan esetleg hasonló szöveggel megkérdezheti honnan vagy ha azt mondja nem hiszem elkezdheti bizonygatni h de ...attól függetlenül hogy nem XD
2009. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!