Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most fogok először találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok először találkozni egy lánnyal de nem tudom mit csináljak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek, hogy az lesz, hogy senki nem szól egy szót se és csendben ülünk és nézünk ki a fejünkből :( msn en már 1 hónapja beszélgetünk de... személyesen más :( tippek?
2011. febr. 7. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

hát az sztem kb nem fordulhat elő vmi téma mindig akad :P volt már olyan h anno 1ik exemel 20 percet beszéltünk arról h ó épp cipőt tisztít :D[az exemnek : igen PICUR :D minden hülye élményem hozzád kötődik :D lökött vagy :)]


19F

2011. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen csak tudod :( én nagyon izgulok :(
2011. febr. 7. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezt. Már hogy ezen izgulsz. :) De tényleg, ha az izgulást kibeszéled magadból, az jót tesz és beindítja a beszélgetést.
2011. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben :) megpróbálom ... csak az a baj h mondta h ő is izgul xd
2011. febr. 7. 14:03
 5/5 Fülünyúl ***** válasza:

Akkor nincs gáz, majd ketten izgultok és ültök megkukulva, lesve egymást. Idilli. :D

Amúgy meg nem kell görcsölve ülni ilyenkor, ugyanúgy kell beszélgetni, mintha egy haverral, ismerőssel, rokonnal beszélgetnél. Nem értem ezeket a frusztrációkat sokaknál, hogy nem tudja mit beszélgessen. Mindent. Ami eszébe jut. A másik úgyis reagál és ő is mondja ami eszébe jut. És máris beszélgetés alakult ki. Őrült nehéz. ;)

2011. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!