Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha megmondom világosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megmondom világosan, hogy nem akarok tőletek semmit, akkor mi a fenéért nyomultok ezek után is?

Figyelt kérdés
Nem értem. Megmondtam tisztán, világosan érthetően hogy hagyjon, nem akarok tőle semmit. Erre felvesz több msn-ről, üzenget másokkal, hamis Facebook profilokat csinál és nyomul. Egyfolytában nyomul. Mindig is rühelltem az olyan pasit aki nyomult. És egyszerűen nem lehet vele megértetni hogy akadjon le rólam.
2011. febr. 8. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem provokálni a lányokat.
2011. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont!
2011. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert hátha mégis "beadod a derekad". Talán nem voltál elég határozott.
2011. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Oké, tőlem nem. Na és a kishavertól???
2011. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dugd meg!
2011. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Küzdő típus. Némely lányokért hónapokig kell hajtani, hogy beadják a derekukat. Biztos ő is ilyennek gondol téged.
2011. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Némely remek női praktika pont azt várja el a fiútól, hogy akkoris nyomuljon, ha a nő lerázza, mivel az csak egy állerázás, teszt, meg kéretés. Lehet ő is ezt hiszi. Köszönd a taktikázó nőtársaidnak!
2011. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy amit az előttem levők írtak, vagy a pasi egy zaklató típus.
2011. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pfuu örülök neki :D Pedig határozottan megmondtam, gyűlölöm ha nyomul és hogy hagyjuk ezt az egészet mert úgysem lesz belőle semmi. Most legyek bunkó és mondjam azt hogy te hülye idióta menj a**ádba? Így talán megérti.. :D
2011. febr. 9. 16:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Világosan megmondod neki, hogy te nem az a fajta h...ülye

p...icsa vagy, aki így szivatja a pasikat, hanem a nem az nálad tényleg a nemet jelenti.

De egyébként tényleg a nőtársaid a hibásak ebben, nem a férfiak.

2011. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!