Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hamar meg unjátok CSAK az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar meg unjátok CSAK az anált? Hogyan tudnám feldobni a dolgot?

Figyelt kérdés
A fium le akar velem feküdni de a pettingnél már az análisat csináljuk mivel már hamar meg untuk a sima pettinget én még nem akarok le feküdni vele de ő nagyon akarja (én még szűz vagyok) ő már nem és attól félek hogy ezt is hamar megunja csak az anált...mivel tudnám feldobni ezt az egészet hogy még nem szexelünk csak petting és anál?
2011. febr. 10. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de ha már az anált engeded neki, a szexet miért nem? Ez nagyon álszent dolog.
2011. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 tsz-tag ***** válasza:
te egy istennő vagy...anál hümmm nyammm...egyhamar nem fog ráunni neaggódj...
2011. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Még értelmesen írni sem tudsz, és már análozol. Hát, hagy legyek én az első, aki gratulál.


Egyébként szerintem felháborító ez a dolog számomra. Te még szűznek tartod magad? Elméletileg igen, az vagy, de könyörgöm, már a hátsódat is bejáratnak használod rendszeresen, akkor már nem mindegy, hogy pár centivel előrébb is beteszi? Ettől még te nem vagy erkölcsösebb vagy visszafogottabb, mert csak hátulról engeded.

2011. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel, ha szereted, hagyd hogy elvegye, ha meg nem akkor mondd meg neki..

Félni valód nincs,első kicsit fáj, de ha szeretitek egymást semmi baj nem lehet :)

2011. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

"szörnyű" hogy csak a szexért van veled...


de most megint mit sírc...??? ja tudom szerelmes vagy...

2011. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy tartasz tőle, hogy szexbe nem akarnál belemenni, akkor szerintem az anált is hanyagold. Ez nem ilyen középutas dolog, vagy csináljátok, vagy nem..
2011. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
22:05 nek - te egy lelki nyomorék vagy
2011. febr. 10. 22:08
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az anált engedted nem értem a normális szex miért tabu. Számomra az sem szűz, aki a fenekét odaadja, sőt....
2011. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom lehet hogy velem van a baj de számomra ez az egész anál dolog undorító de nagyon. Ha már ott a p1na akkor miért rakjam seggbe a nőmet? pfuj 23/F
2011. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 22 éves vagyok, de sajnos már most mondhatom: "bezzeg az én időmben". Elképesztő számomra, amit a mai tinilányok képzelnek(nem mindenki természetesen, azért még vannak ma is normálisak). Mikor még szűz voltam, eszembe nem jutott volna, hogy először análba, "mert attól még szűz maradok". És akiket ismerek közelebbről, azokról sem tudom ezt elmondani..még abban az időben egyáltalán nem volt ilyenről szó. Mindenki úgy veszítette el a szüzességét, ahogy kell, és nem így. Nevetséges és buta, képmutató dolog. Így is ugyanúgy odaadtad magad már neki. Sőt, az anál még fájdalmasabb is, mint a hüvelybe való behatolás...ami a normális.
2011. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!