Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tini lányok hány pasitok volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok hány pasitok volt és hogy jöttek össze a kapcsolataitok?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne h hol és hogy lett pasitok.
2011. febr. 12. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 pasim volt az egyik barátikörböl a másik pedig ismerös által. 16/L
2011. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és h jöttél velük össze ki volt a kezdeményező am jól nézel ki egyébként L vagyok csak érdekel mert nekem még nem volt.
2011. febr. 12. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Na erre kiváncsi vagyok:D

Szeretnék szakadni a röhögéstől és a kétségbe eséstől...

2011. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Tinikoromban 1 pasim volt. Most egy másik pasival élek együtt 2 éve.

22/N

2011. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kedves kérdező attól ,hogy te még 16 évesen nem voltál pasival annyit jelent ,hogy nem fekszel le fűvel fával.Egy 16 éves lánnyal kb 20 perc alatt elhiteted ,hogy ő életed szerelme együtt lesztek örökké és a többi..

Ez nem így van.16 évesen inkább járj suliba örülj ,hogy jól tanulsz és hanyagold a srácokat.Hogyha itt lesz az ideje akkor majd kezdeményezned kell mert a mostani 16 évesek nyulak, ami annyit tesz ,hogy ha itt az ideje neked kell rámozdulj a kiszemelt emberre.Viseld büszkén ,hogy te még nem voltál senkivel! Ez nem szégyen ez inkább büszkeségre ad okot

20/f

2011. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó köszi de honnan vetted h 16 vagyok?:)mert am 17
2011. febr. 12. 13:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok :P Nálam mindig ök kezdeményeztek én nem mertem meg nem is akartam nem vagyok az a nyomulos tipus hogy egyböl majd én rámászok:) Az elsö barátom félénk volt visszahuzodo csak akkor lépett amikor már értette a jeleket hogy nekem is tetszik egyik este lehivtam hogy segitsen pakolni és kérdezte hogy én nem e akarok mondani valamit annyit mondtam h nem erre megcsokolt:) A második pasinál pedig ö nagyon nyomult rám én eleinte nem foglalkoztam vele mert azt hittem hogy csak ki akar használni stb várattam fél évet és mivel még akkor se adta fel rájöttem hogy komolyabb szándékai lehetnek igy megbeszéltük hogy ki hogyan vélekedik és végül azota is együtt vagyunk
2011. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy
2011. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 2 barátom volt, akivel azt mondhatom hogy kapcsolat volt. Ebbe a 2-be beleszámoltam a mostanit is.

Az első fiúval még 14 évesen jöttem össze, osztálytársak voltunk 8 évig, majd utána nyáron ő kezdeményezett, ez csak 4-5 hónapig tartott, nem volt annyira komoly.

A mostani barátommal régen csak köszönőviszonyban voltunk, mert a bátyám haverja volt, és én csak ennyire ismertem hogy tudtam ki is ő. Amikor 15 éves voltam (akkor ő 19) akkor elkezdtünk beszélgetni interneten, ő kezdeményezett, aztán néhányszor találkoztunk, sokat beszélgettünk, megismerkedtünk és pár hónap után összejöttünk. Ez a kapcsolat már 2,5 éve tart. Remélem még sokáig..:)

18L

2011. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Először 13 évesen "jártam" egy osztálytársammal, de az annyi volt, hogy fogta a kezemet az utcán... :D És 3 hétig tartott. :D

Aztán 14,5 évesen összejöttem egy másik osztálytársammal, 3 éve jártunk egy osztályba és egymásba habarodtunk, az a kapcsolat másfél évig tartott. Nem feküdtem le vele, de nem emiatt lett vége, nála elmúlt a szerelem.

16,5 évesen ismertem meg a mostani barátomat, Vele egy közös barát szülinapi buliján találkoztunk először (Ő akkor 18 múlt), rengeteget beszélgettünk, aztán Ő megszerezte az msn- címem (nem én adtam meg neki), ott is rengeteget beszélgettünk, találkozgattunk és pár hét alatt egymásba zúgtunk. 1 év járás után feküdtem le vele. Már több, mint 3 éve vagyunk együtt, azóta is fülig szerelmesek vagyunk egymásba, fél év múlva költözök hozzá. Remélem ez egy életre szóló kapcsolat :)

19/L

2011. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!