Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy csaj elég jóba vagyunk de én többet érzek iránta mint barátság....

Nem tudom elmondjem e neki vagy mit csináljak mert nem tudom hogy fogja lereagálni és nem szeretném tönkretenni a barátságunkat...


2011. febr. 15. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annak függvényében dönts, hogy mennyire jó a viszonyotok. Én is így voltam/na jó... vagyok még mindig.../ , és el is mondtam. A barátságunk megmaradt ugyanolyannak. Szerintem mondd el. Könnyebb lesz utána.
2011. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el. Nekem is van olyan barátom, aki bevallotta, hogy többet érez irántam, és annak ellenére, hogy nem viszonoztam az érzéseit, ugyanolyan a kapcsolatunk egymással azóta is, vagy talán még jobb, mert rájöttünk, hogy meg lehet beszélni egymással ilyen dolgokat is. Ezzel nem azt akartam mondani, hogy nem fog sikerülni, csak hogy ne parázz:D Simán összejöhet a dolog:)
2011. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami. Egy nyomós ok, ami miatt el kellene mondanod: megérdemli, hogy őszinte legyél vele... szerintem:)
2011. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen....én is nagyon arra hajlok hogy elmondjam neki...csak attol félek hogyha netán resszul reagálja le...akkor nehogy elrontsam a barátságunk...mert sajnos ez is benne van a pakliban... :S
2011. febr. 15. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a következőt mondták: "Mit ér az a barátság, ami az őszinteségen elbukik?" De a te döntésed.
2011. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ebbe is van valami :)..hát sztem összeszedem magam és megmondom neki hogy mi a helyzet...
2011. febr. 15. 23:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajrá! :)
2011. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást ^^
2011. febr. 15. 23:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!