Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kétségbe esett 10enéves fiú?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe esett 10enéves fiú? (Aki nem szeret olvasni az görgessen tovább :D )

Figyelt kérdés

Először is Sziasztok :)


Na szóval megismerkedtem egy lánnyal ,és nagyon de nagyon belé estem ,és a lány is viszonozta az érzéseimet.Szinte mindennap együtt voltunk nagyon jól éreztük magunkat,és a lány megkérdezte tőlem hogy össze jönnék e vele ,mert nagyon szeret ,és én megijedtem ,és azt mondtam hogy inkább legyünk csak barátok(megijedtem a dologtól,mert sosem volt még barátnőm,neki meg már 3 vagy 4 fiúja volt ,és féltem ,hogy megun engem is mint a többi fiúját :$).Azóta is nagyon jó viszonyban vagyunk ,csak kicsit eltávolodtunk egymástól,és hogy tudnék olyan jeleket küldeni a lánynak ,hogy megtudjam hogy szeret e még ,vagy már csak barátként tekint rám? Vagy Szerintetek inkább hadjam a fenébe ,és maradjunk barátok ,és törődjek bele(Sosem éreztem még ilyet,és nagyon furcsa érzés :S:$)?

Bár a lány múltkor tiszta rosszul volt mert nem látott 2 napig ,és mondta hogy nagyon de nagyon hiányoztam neki(Én az a 2 nap alatt egyáltalán nem gondoltam rá,mert régi ismerőseimmel voltam :D),meg ma is odajött hozzám,és nagyon erősen át ölelt ,aztán megkérdeztem hogy mi a baj ? de csak annyit mondott,hogy engem jó érzés át ölelni,és mosolygót.Előre is köszönöm a válaszokat :)


2011. febr. 15. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az még rosszabb, ha azért nem vágsz bele, mert félsz. Ő már egyszer felajánlotta, elég valószínű, hogy az az ajtó még nem zárult be. Úgy hogy legyen bátorságod és merj lépni!
2011. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mért kellene jeleket küldeni? Azt a lányok szokták, és te nem vagy az. Egyszerű, elhívod sétálni, leültök egy padra(bár most elég hideg van hozzá) szemébe nézel és megcsókolod. Ez elég egyértelmű jel nem?
2011. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyszer volt hogy átmentünk egy közös ismerőshöz filmet nézni (akit érdekel a Silent Hillt néztük meg ,de mindegy ez nem lényeg :D ),és akkor is feküdtünk ö meg oda bújt hozzám,és átkaroltam ,és úgy néztük a filmet vége lett mindenki kiment a szobából csak kettesbe maradtunk,és akkor félig rám mászott,és majdnem megcsókoltam csak ránk nyitottak,és azóta valamiért nem merek kezdeményezni :S De most is nemrég jöttünk meg a sétálásból (általában mindennap kiszokott hívni ) ,és kettesbe voltunk szóval lenne rá lehetőség ,de félek lépni valamiért :S ekkora lúzer vagyok ?:S
2011. febr. 15. 20:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp se hagyd annyiba, az előttem lévő válaszolóval értek egyet.bár nekem is lenne ilyen lányismerősöm...
2011. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
meignt én vagyok.nem vagy lúzer, csak tapasztalatlan vagy meg félénk, viszont én azok alapján amit olvasok nagyon úgy veszem ki hogy ezeknek a közeledéseknek is vége lesz, ha nem viszonzod méghozzá időben.a lányok sem szeretik az elutasítást.úgyhogy hajrá!
2011. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
holnap tedd meg koma! : D és számolj be!
2011. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat ment a hasznos mindenkinek.

(kicsit féltem hogy leszóltok ,hogy inkább tanuljak,okosodjak,meg nőjek még a dologhoz :D)


Össze szedem magam ,és holnap a megfelelő pillanatban megpróbálok lépni ,aztán lesz ami lesz,csak félek a dologtól egy kicsit :S


Bár most köszönt el tőlem msnen ,és megkérdezte ,hogy lélekben nem akarok e vele aludni ,mert fél egyedül,és úgy nyugodtabban aludna ha tudná hogy lélekben vele vagyok :)

2011. febr. 15. 20:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Holnap mindenféleképpen próbálkozz nála. Nekem is jól jönne egy ilyen csaj.

19:59-es voltam

2011. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos ,kedves ,okos,tényleg lehet vele beszélgetni mindenről ,nem olyan mint az átlag lányok ,és még szép is :O

Bár a megkérdezett fiú ismerőseim szerint annyira nem nagy durranás ,de nekem nagyon tetszik :$:D

2011. febr. 15. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Kit érdekel más véleménye?
2011. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!