Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten jófej, élőben szótlan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten jófej, élőben szótlan?

Figyelt kérdés

Ma volt randim egy sráccal, aki pár nappal ezelött ismertem meg az interneten. Ő írt nekem levelet, beszélgettünk sokat meg minden, de ma a találkozón kb nem csináltunk semmit, csak ültünk, néha mondott vmit. Próbáltam olyan kérdéseket feltenni neki, ami nem eldöntendő, olyan témáról beszélgetni, amit egy fiú általában kedvek de nem igazán jött össze. Olyan szótlan volt, visszahúzódó:/

Most is írt levelet a neten, így lehet vele beszélgetni, csak élőbe nem. Biztos el fog hívni randizni megint, de nem szeretnék ebbe belebonyolódni, mert szentem nem illünk egymáshoz és az érdeklődési körünk sem azonos:/

Nem akarom megbántani, de nem tudom megmondani neki, h mi a helyzet:/ Ti hogy mondanátok meg?


2011. febr. 15. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

És ha csak izgult mint a fene? Szerintem mégegy próbát megér.

21F

2011. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm volt ilyen anno. Találkoztunk, alig szólalt meg, de végül összejöttünk. Távkapcsolat volt, egyszer amikor mentem hozzájuk 4 napra, 1. nap alig szólalt meg, őszintén szólva legszivesebben hazarohantam volna.. aztán másnaptól már jó volt.
2011. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Van ilyen! Egy haverom volt ilyen, hogy gólyatáborban találkoztam vele, azt hiszem pösze volt és nem nagyon dumált. Utána amikor leveleztünk hihetetlen beszólásai voltak és szakadtam a röhögéstől. Egy idő után élőben is ilyen lett csak fel kellett oldódnia. Teljesen máshogy fogadja el minden ember a környezetét. Valaki otthon teljesen fel tud oldódni, de a suliban vagy utcán idő kell neki.
2011. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van:/ Csak elég rosszul éreztem magam, mert amúgy is fázós vagyok, de így, hogy legalább egy órát ültünk egy buszmegállóban nézve hányszor meg el a busz, már az összes ujjam elfehéredett:P
2011. febr. 15. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Megesik az ilyen. Egy esélyt adj azért neki egy randit majd utána megmondod neki ,hogy nem tetszik ,ha valóban nem tetszik. Azt viszont neten beszéld meg vele ,hogy miért olyan szótlan élőbe hátha javul a helyzet előbb utóbb mindenki megnyílik.

sok sikert

puszi;)

18/F

2011. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Nincs vele semmi baj, csak zavarban van.

Ha feloldódik olyan lesz mint msn-en.

2011. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Adjál neki időt! Én is ilyen vagyok elsőre nem megy, jah én megfogtam volna a kezedet,hogy ne fázzon! 34F
2011. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha továbbra is ilyen lesz, dobd. NEkem is volt egy ilyen udvarlóm, aki interneten mindíg írt, élőben meg szinte hozzám sem szólt!!!
2011. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

buszmegállóban volt a randi ? hát az nem pont erre való hely :S


Hány évesek vagytok ?

2011. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én 18, ő 20 éves. Úgy volt, h elmegyünk sétálni vagy vmi, igazából nem volt pontosan meg, hogy mit csinálunk. Sétáltunk is egy picit, de mondta, h üljünk le a buszmegbe, de végülis ott jobb volt, mert ott legalább nem fújt a szél. Közelben volt a lakása, de oda csak nem megyek már fel az első randin, főleg, hogy akkor találkoztam vele először.
2011. febr. 18. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!