Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejönnek az agyon tetovált srácok?

Figyelt kérdés
Itt az igényes művészi munkákra gondolok,és nem az igénytelen firkákra.
2011. febr. 18. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Lehet felőlem aármilyen igényes, hogyha tele van vele egy pasi teste az szerintem csúnya!
2011. febr. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejön:)18/L

UI: főleg ha még jól is néz ki:P:)

2011. febr. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha mindene tele van tetoválva az annyira nem. Ha megismerem a srácot és amúgy bejönne, akkor nem lenne kizáró ok, de semmiképp sem előny. Nekem is vannak tetoválásaim, szeretem őket, de nem vagyok tele rajzolva, és szerintem alapból senkinek sem áll jól, ha minden porcikája alatt tinta van.

20/l

2011. febr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En mar ven no vagyok,de nekem nagyon bejon:).Mikor meg nem volt ennyire divat akkor is imadtam,nekem is van,immar 20 eves tetkom.Egyetlenegy nem tetszik:ha az arcon is van.
2011. febr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Hát szerintem undorító, mert olyan mintha valami ruha vagy nemtudom, hogy mi lenne rajta és az olyan furcsa.Talán ha nagyon bejön a srác max 1-2 tetoválás jöhet :D
2011. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párom is nagyon kitetovált, de van még rajta üres hely, de ez már soknak mondható ami rajta van.Én imádom mindenestül.
2011. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!