Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megpróbáljak elhívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljak elhívni egy olyan lányt randira, aki egyszer már "nemet" mondott? 20/F

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal még november környékén. Ő ezdeményezte a megismerkedésünket. Aztán a vizsgaidőszak első hetében találkozni akartam vele, de a tanulásra hivatkozva azt mondta, hogy nincs ideje. Akkorezt elutasításnak vettem. De mostanában megint arra gondolok, hogy el kellene hívnom és az ismerőseim, barátaim is erre bíztatnak. Mit tegyek?
2011. febr. 20. 11:55
 1/10 Panda Péter ***** válasza:
100%
arra még nem gondoltál, hogy tényleg tanulnia kell? volt már neked vizsgaidőszakod?
2011. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is egyetemre járok. Nekem is vizsgaidszőkom volt. És úgy gondoltam, hogy ha én tudtam volna időt szakítani a randira, akkor ő is tudott volna. Ezért gondoltam, hogy ez elutasítás volt. Bár, aki ismeri a történetet az azt, mondja, hogy tényleg csak tanulnia kellett. Akkor szerinted megpróbáljam? Végülis nem veszítek semmit sem...
2011. febr. 20. 12:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neki keményebb volt a vizsgaidőszaka...

Én azt mondom, hogy egyszer még próbáld meg, többet viszont egy lány sem érdemel, hogy teperj utána, meg ilyenek.

2011. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Akkor mégegyszer megpróbálom. Persze. Ha most is kitérő választ ad vagy nemet mond akkor hagyom végleg csak decembertől ezen járatom az agyam, hogy most vajon mi lehet az igazi oka, amiért nemet mondott.
2011. febr. 20. 12:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg, nem lesz veszteni valód. Én sem szívesen mozudlok ki két vizsga között még ha egy helyes fiúról is van szó..


L/19

2011. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha üzenet formájában kérdezem, az nagyon gáz?
2011. febr. 20. 12:19
 7/10 anonim válasza:
Hát én nem azért mondom, de ha valaki nagyon akar találkozni, akkor az tud szakítani 1-2 órát a tanulásából, azért én azt kötve hiszem, hogy reggeltől estig görnyed a könyvek fölött.. Egyébként meg szerintem nem gáz, ha levelet írsz, mindenesetre sok sikert!
2011. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz ha írsz, bár én jobba örülnék ha felhívnának. Viszont ha telefonon mond nemet az kínosabb neked..Maradj a levélnél:)) Majd írd meg mi lett a vége (:
2011. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Benne van!! Találkozunk! :)
2011. febr. 20. 22:20
 10/10 anonim ***** válasza:
(: Örülök neki:))
2011. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!