Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akire teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akire teljesen beindulok. Mit tegyek ha mindig ez van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány, akit ha meglátok mindig erekcióm lesz és szinte spontán elélvezek.Egy suliba járunk, és ha meglátom a folyosón nekem mindig felall.Ilyenkor ahogy ő eltűnik bemegyek a wcbe és amikor előhámozn

m a magosrúdamat addigra már el is megyek?:S Mit tegyek?Tiszta g*ci lesz ilyenkor mindig a gatyá és le kell mosnom, ekkor pedig mindenki azt hiszi, h beh*gyoztam.Szerintetek ezt elmondjam a lánynak?Vagy csak próbáljam felvennivele a kapcsolatot?Mi lesz, ha odamegyek hozzá és előtte durranok el?


lécci segitsetek, mert ezt nem merem anyukámmal megosztani,


előre is köszi!


2009. febr. 14. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy erre esetleg egy megoldás van,suli előtt maszturbálsz és akkor kisseb az esélye,h suliban megtörténik.
2009. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért, de ennyitől elmenni, EGYÁLTALÁN nem természetes. Elég gáz
2009. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyet még életemben nem éltem . Sztem igaza van a jelenlegi első válaszolónak h előtte intézd el a dolgot és nehezebben mész el .. bár ezzzel az a baj hogy olvstam valahol h a sperma 1 óra alatt újratermelődik szoval ez legrossazbb esetben 1 órán át tart csak , ja és a lányt kerüld el vagy csak gondolj valami vén banyára ha meglátod na attól tuti nem fogsz elélvezni
2009. febr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!