Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől lesz egy lány titokzatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy lány titokzatos, "varázslatos"?

Figyelt kérdés
Amivel fel tudja vonni a férfiak figyelmét, a természetes szépségen, mosolygáson, ilyesmiken kívül értem... Mitől tűnhet egy lány elérhetetlennek, különlegesnek? Külsőre, belsőre is? A te figyelmed például mi vonná magára?
2011. febr. 24. 13:17
 1/8 Stojkovic ***** válasza:
Nehéz ezt megmondani. Az viszont biztos, hogy ha valaki ilyennek akar látszani (tehát nem ez a természetes kisugárzása) akkor azt észre fogják venni.
2011. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akit ismerek ilyet az nem egy szépség, de kuRRva jó nő. Nem lehet tudni mit gondol és szembe megy az árral. Kiszámíthatatlan és szélsőséges.
2011. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyszerű... légy önmagad.
2011. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne akard megjátszani magad! Egész életedben úgysem leszel erre képes és azt sosem lehet tudni, hogy a másik mire kattan rá.

Most éppen egy olyan lány varázsolt el, aki nem éppen az esetem. Szinte semmiben nem az ideálom, de odáig vagyok érte. Talán attól titokzatos, hogy nem titkolózik, mégis úgy érzem, hogy mindig tudnék újabb kérdéseket feltenni neki.

2011. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy tinibaromság!

A férfiak figyelmét miniszoknyával és mély kivágással vonod magadra.

2011. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A hülye fejedet...
2011. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de nem tudom értitek e mire gondolok? most nem szerepet akarok játszani meg blabla csak annyira lennél kiváncsi, mi az ami megfog titeket eszméletlenül... pl. ha a csajok előtt megjelenne egy edward cullen- a titokzatos srác, ugyanilyen hatást váltana ki... lányban hogy érhető el az ilyen?
2011. febr. 25. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy ki ez az edward... De kissé ismételni fogom magam. Ha egy lány egyszerű, mint a faék, akkor két mondattal mindent el tud mondani magáról. Nincs benne több, nincs benne titok.

Tehát megint oda lyukadok ki, hogy az IQ és az élettapasztalat, ami igazán megfog. Nagyon kreatívnak kell lennie egy 25 év alatti lánynak, hogy tudjon valamit nem elmondani magáról.

Elsőre persze a szépség (és a mosoly) fog meg, ami nagyon szubjektív. Az értelem tükröződik a tekintetben... már megint visszajutottam...

Ha nekem valaki játssza ez elérhetetlent, akkor egy idő után hagyom, hogy mással szórakozzon. A közvetlen lányokat szeretem, akik mernek bátran kérdezni, beszólni és tudnak válaszolni is.

2011. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!