Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Szerintetek mi hianyzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek mi hianyzik belolem?

Figyelt kérdés

.A fiuk jo csajnak tartanak, jo ruhakba jarok, oriasikat lehet velem beszelgetni, mindenre nyitott vagyok, majdnem minden tantargybol 5os vagyok. Rossz tulajdonsagom annyi, hogy hamar felkapom a vizet, ha rossz napom van, akkor mindenen felhuzom magam. Valamint nagyon erzekeny vagyok. Mi hianyzik belolem szerintetek?

NORMALIS VALASZOKAT LEGYSZI! ELORE IS KOSZONOM

18/L


2011. febr. 24. 14:58
1 2
 1/17 SzabóTamás válasza:
Képet mutass magadról
2011. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ki mondta hogy valami hiányzik belőled?
2011. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 SzabóTamás válasza:
Mutass már egy képet! Másképp nem tudjuk megmondani! kepfeltoltes.hu ide töltsd fel,.majd linkeld be!
2011. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Na igen, ez mind szép és jó, de lehet hogy nem vagy az esetük (külsőre)

Ha valaki szeret akkor nem érdekli az hogy felkapod a vizet, sőt inkább meg kell hogy értse, de azért ne vidd túlzásba, mert riasztó lehet.


Amúgy nekem van egy oszttársam, aki szép is, beszélgetni is lehet vele bármiről, nagyon kedves aranyos lány, de pl én nem vagyok bele esve, pedig tényleg teljesen normális a csaj, rosszat nem nagyon tudnék rá mondani.


Lehet te is így vagy, mint ahogy ő, hogy normális kedves, még lehet szép is, de még nem talált rád senki úgy ahogy szeretnéd.

2011. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Csumázlak!

Ha már úgy gondolod hogy valami hiányzik belőled annak valami alapja kell legyen, utánajárhatunk ha igazán akarod. Írj egy msn címet privátba!

23f

2011. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

3hónapos futókapcsolatomnak a csaj hisztijei + az én féltékenykedésem vetett véget, gondolkozz kicsit..


(ha jól nézel ki = vaszleg hamarabb féltékeny lesz a srác, + még kicsit hisztis is vagy, nem jó kobináció..)

2011. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Valaki0702 ***** válasza:
talán kedvesség + humor + nyugotság
2011. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretnek kepet ide feltolteni, mivelhogy rengeteg ismerosom jar ezen az oldalon es szerintuk szanalmas, ha valaki itt keresi a valaszt arra, hogy szep-e vagy sem.

Azert kerdezem, hogy mi hianyzik belolem, mivelhogy elmondtam egy sracnak, hogy tetszik nekem, de o nem mondott ra semmit. Ez kb 3 honapja volt. Es erdekelne, hogy miert nem kellek neki, mikor jeleket is adott majdnem egy eve, hogy en is tetszek neki.

2011. febr. 24. 15:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég szexuál
2011. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Valaki0702 ***** válasza:
akkor nem vagy az esetük kivülről beszélj velük és mondj magadról dolgokat!!!ha sportolsz valamit ott is ismerkedj vagy akár hol de kicsit keveset írtál kor?város?név?
2011. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!