Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19 éves srácnak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves srácnak van esélye idősebb lányoknál?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni a velem egykorú vagy fiatalabb lányokból, valahogy ők nem az én stílusom...persze vannak kivételek. Lehet esélyem egy kicsit idősebb, érettebb lányoknál? max 21-22 évig csak. Attól tartok, hogy ők is pont úgy gondolkoznának ahogy én, hogy fiatal és biztos éretlen...

Főképp lányok véleménye érdekelne :)


2011. febr. 24. 23:49
 1/9 PT-Daniel ***** válasza:

Ahogyan es, hogy egyaltalan feltetted ezt a kerdest, bizonyitja, hogy valoban nem vagy meg eleg erett hozzajuk.


De egy mashogyan hozzaallo sracnak, aki van olyan tökös es rendelkezik azzal az önbizalommal, hogy egy lehengerlö mosollyal beprobalkozik,annak siman lehet eselye!

2011. febr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hehh :D teljesen igazad van :)
2011. febr. 24. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint csak idősebb nőkkel jöttem össze :D Nemtom miért ragadnak rám :D
2011. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 emlya ***** válasza:

Persze, hogy van esélye.

21/L

2011. febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
emlya te 21 vagy??? omfg...
2011. febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 emlya ***** válasza:
Igen, miért???
2011. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 13-nak néztelek az ezotéria rovatba írt válaszaid miatt
2011. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 emlya ***** válasza:
Kösziiiii!!!!!! :D
2011. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 tőlem fiatalabb barátom is volt. A jelentelgi is 2 évvel fiatalabb tőlem.Szóval igen és ez nem kor függő, hanem érettség kérdése.Amúgy egy 21-25 éves lány is lehet egy 16 éves szintjén.Viszont tapasztalatom az h. az a legnehezebb h. egy idősebb nő már családot akar alapítani 30 előtt(ha nem a munka a fontosabb), a férfiak többsége pedig 30 felett godnolkodik család alapításon.

26/l

2011. febr. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!