Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-16 éves lányok?! Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 éves lányok?! Hány barátotok volt eddig és milyen számotokra az álompasi?

Figyelt kérdés
kort is pls
2011. febr. 25. 21:13
 1/8 nyugi,csak én vagyok válasza:

Nincs olyan, hogy álompasi (legalábbis nekem nincs)

ez a korosztály amit leírtál (általában) abban a korszakában van, amikor a külső a fontos, tehát az az álompasi, aki jólnézki és mégis van személyisége. Idővel ezt majd elhagyják és már csak az jön képbe, hogy milyen a személyisége.

2011. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Norb66 ***** válasza:
Hátra az agarakkal pedopapa!
2011. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

nekem eddig 3 volt, de a leghosszabb is 2 hónap. meg sok egy estés dolog. álompasi... fura, ilyet még találtam. sok jó pasi van, de még nem találtam meg azt, aki az álompasim lehetne. szerintem ez nem olyan dolog, hogy kitalálom milyen lenne az ideális. csak egyszerűen érzem, ha megtaláltam.

15/L

2011. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

5 barátom volt, leghosszabb kapcsolatom 1 éves volt.

álompasi: legfontosabb a kisugárzás, nem jönnek be a divatmajom, csőgatyás fiúk, inkább legyenek férfias! legyen humoros, de tudjon komoly is lenni, 17-20 év közti fiúkkal randizok.

16/L

2011. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
16 éves vagyok...5 barátom volt eddig...ebben benne van a mostani..viszonylag hosszú kapcsolataim voltak...nekem nem az számít hogy milyen a külseje...jó a is benne van mert külső megfog belső megtart..de nem erre kell menni...legyen kedves,jófej,normálisan tudjon velem bánni,legyek neki legalább olyan fontos mint a barátai,ne éljen vissza a belé fektetett bizalmammal főleg mivel én szabadon engedem a barátomat de elvárom azt az egyet hogy legyen velem őszinte, én szeretem ha egy pasinak természetes jó humora van és ha tudok vele beszélgetni:)
2011. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A jelenlegi barátom az első. Nincs számomra álompasi.

15/L

2011. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy még tini vagyok, de az én számomra Fenyő Iván az álompasi!
2011. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy barátom volt. Nincs számomra sem álompasi.

16/L

2011. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!