Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác és nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác és nagyon bejön Nekem, csak az a baj ő még nem látott élőbe! Én viszont már többször láttam. +kérdeztem tőle már h akar-e talizni de most épp beteg! Ha most rákérdeznék h jó neki-e a jövőhét az gáz lenne? L/14

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett és szeretnék vele megismerkedni közelebbről is.Csak msn-en szoktunk dumálni.Már faggatóztam pl:hány tesója van meg ilyenek...meg már tök sok kérdeést fel tettem neki.Ha mondtam neki h te kérdezz:P akkor azt írta ő nem tud:S ezzel azt akarta írni h haggyam már békén?AMúgy rendes srác,nem rámenős,és édi:PMit csináljak vele vagy próbáljam meg csak barátként kezelni,vagy bejövök neki??:O/bocs,h több kérdést tettem fel...nem tudom másként elmesélni a sztorit h mindenki értse/Köszi előre is:)
2009. febr. 18. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A férfiak vizuális beállítottságúak; ez azt jelenti, hogy szeretik látni kivel is beszélgetnek. Lehet azért nem kérdezett mert nem tud hova tenni téged és ez kicsit leblokkolja. Küldj neki magadról egy képet, akkor valószinüleg jobban felkelted az érdeklődését és azt is megtudhatod bejössz-e neki.
2009. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha msn-en látja a képemet?:Oamúgy köszi jó tipp:)
2009. febr. 18. 13:54
 3/8 A kérdező kommentje:
megkérdezzem h bejövök-e neki vagy inkább hanyagoljam a kérdést és kicsit később?:O légyszi segítsetek.Köszönöm:)
2009. febr. 18. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:

inkabb beszelj vele szemelyesen.Tapasztalatbol tudom,hogy az hatasosabb,es ugy jobban meg tud nyilni elotted.

(Bea 14)

2009. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

van webkamerád? Akár azt is bevetheted. Mikor úgy érzed, elég csinos vagy (hajad, smink, ruha - de ne erre az alkalomra öltözz ki szándékkal!) akkor kapcsold be, de azért vmi keretsztori legyen (meg akarsz neki mutatni vmit, a szobádat, vagy egy rajzot, vagy ilyesmi) utána tégy úgy, mint ha elfelejtenéd, h megy a kamera, és ha nem kapcsolja ki, vagy tesz vmi megjegyzést rád, akkor tudni fogod, mi a helyzet (Nekem ez mindig bevált eddig ;))

Ja, és ha beteg, akkor csak jobbulást kívánj neki, de ne kérd, h találkozzatok, csak mondd neki, h ha meggyógyult, szívesen elmennél vele vhova, akár korizni, vagy bármi :)

De ne kérdezz rá egyértelműen, h tetszel -e neki, hagyd, h ő lépjen, ha akar :)

2009. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kedves L/14! Nagyon aranyos, amit írtál. Talán nem látom át teljesen a helyzetet, és lehet, hogy nem is fog tetszeni, amit írok, de személyes tapasztalatból, őszintén tanácsolom a következőket.


1. Állj le az MSN-es ismerkedésről, a saját érdekedben. Az MSN nem a megfelelő hely arra, hogy ott ismerkedjél látatlanban.

A virtuális tér nagyon csalós. Akkora pofáraesés lehet belőle, hogy alig tudja az ember feldolgozni. Ha MSN-en keresztül ismerkedsz valakivel és nem személyesen, hamis benyomásaid lesznek, hamis képet kapsz róla. Olyan tulajdonságokkal ruházod fel, ami nincs neki. A valóság pedig kiábrándítóan más. Arról nem is beszélve, hogy az ember annak adja ki magát, aminek akarja, és senki nem is sejti, ki ő valójában, szóval ne tedd.


2. Ha nem tud mit mondani neked, vagy kérdezni tőled, akkor vszleg nem tudja, mit kezdjen veled, vagy hogy mit akarjon tőled. Vagy az is lehet, hogy nem tudja, hogyan rázzon le, hogy ne sértsen meg. Semmiképp ne fuss utána, ne add magad ilyen olcsón. Többet érsz te annál!


Ha ezt a két dolgot betartod, előbb-utóbb tisztába jössz a helyzettel.

2010. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szia! köszönöm a választ! Már elég rég volt, nem beszélünk, viszont még mindig nagyon tetszik... :) Egy iskolába járunk..most végzős én pedig 10-es. Nagyon sokszor néz rám, követ a szemével és megnéz. Nem tudok vele mit kezdene mivel van egy három éves kapcsolata... Azt hiszem túl kell rajta lépnem... Csak elég kínos mível nagyon beégettem magam előtte... a kérdés kiírásakor még nem voltam 14, csak 13:D Most 15vok. És most láttam be mennyire gyerekesen viselkedtem, teljesen másnak hisz, mint amilyen vagyok. És a közeli baráti társasága is ismer...:( Na mindegy, most egy másik srác tetszik a ki szintén a suliba jár, de az a baj h nagyon jó barátságban vannak, és félek h vmi rosszat mond rólam, mivel úgy veszem észre h tetszek neki, de hát ugye kapcsolata van és a barátja aki tetszik , nem szeretném h téves információkat kapjon rólam. Mindenesetre remélem megismerem és meg tudja milyen is vagyok valójában.
2010. nov. 18. 15:43
 8/8 anonim válasza:
Szia! Szívesen! Hát, bonyolult egy helyzet, de én azt tanácsolom, hogy próbálj meg természetes lenni. Előbb-utóbb látni fogják, hogy ki vagy valójában. Én is ismerkedtem egyébként emailben is, meg MSN-en is, mikor 15 meg 16 voltam, és nagyokat égtem én is. Emailben szívesen megírom neked, hogy végülis hogyan jöttek rendbe a dolgaim.
2010. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!