Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » L/14 Nagyon tetszik egy srac,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L/14 Nagyon tetszik egy srac, bele vagyok nagyon zugva de nem tudom, hogy egy lany hogy hozhatna szoba az olyasmit hogy nem tetszek e neked? Vagyis valahogy igy! Mi lenne a helyes megoldas? ;Hogy hozzam szoba az ilyesmiket?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Na te szegényke..neked senki sem ir!

Hát mivel te kislány vagy és csak annyi a bűnöd h szerelmes vagy(amit őszintén remélek) igy felkell hivnod magadra a figyelmet.Most ez sok féle képpen történhet....azt is kellene tudni h a fiú olyan idős mint te vagy öregebb??Mert ha öregebb akkor lehet kicsit nehezebb jó nősténynek muatkozni előtte...ha meg olyan fiatal mint te akkor lehet h még éretlen és inkább nézi az Inuyasát mind h veled foglalkozzon!Legegyszerőbb ha megmutatod neki h te egy aranyos ,értelmes szeretnivaló lányka vagy akinek nincs barátja, de szeretne egyett!És ha van egy kis esze felfigyel rád....



NpNg

2009. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem semmiképpen ne kezdeményezz csak derítsd ki mit szeret, mi az ami leköti, és aztán ha neked is hasonló az érdeklődésed akkor erősitsd meg azt. Márpedig ha tetszik neked akkor valószínű hogy hasonló stílusa és érdeklődése van mint neked, ha nem akkor pedig várd meg azt aki téged is észrevesz mert látja h mennyire egyezik a látószögetek, hidd el nem éri meg egyetlen pasiért sem lealázni magad szerelmes vallomásokkal, nevetséges és szánalmas magamutogatással, ez csak nagyon ritkán jön be általában akkor ha az illető pasi is ilyen.
2009. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!