Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác az osztályban aki bejön nekem. Szerintem én is bejövök neki, mert sokat dumál velem és állandóan körülöttem forog. Lépjek én először vagy inkább várjak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
En azt mondom, hogy egy picit varj, amig alakul a dolog. Az jo, ha sokat beszeltek, de en a helyedben olyan "jeleket" adnek, ami nem egyertelmü (tudod,, erintesek, olyan temak, puszi, stb), szoval, ami meg lehet baratkozas is, de akar több is, es ha arra jol reagal, akkor lepj :) de ne taktikazd tul :)
2009. febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
szerintem még ne lépj, mert ha ő visszautasít, akkor utána rosszul fogod érezni magad az osztályban, meg cikinek éreznéd. várj még egy kicsit.:)
2009. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Meg ne próbálj kezdeményezni! Ha tetszel neki akkor ő fog, ha nem akkor vagy olyan mint minden 2. pasi, beszari, vagy nem tetszel neki!
2009. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Várj egy picit...és gondold át azt is h szereted-e?! vagy csak egy futó kapcsolatnak szánod-e.Ha bejössz neki nyert ügy.Ha nem meg van még több fiú is a földön.De ne tedd a fejed előtte vagy ne kezdj cigizni miatta.Hidd el neméri meg.Ha összejönnétek grat és nehogy egy olyan fiú miatt dobd aki csak teccik.Ezt jól jegyezd meg....tapasztalat:(

Sok sikert:)

2009. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek...
2009. febr. 20. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!