Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek neki? Én is csokit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki? Én is csokit v vmilyen desszertet? :S

Figyelt kérdés

Eddig 1 randink volt, de már 1 hónapja kerülgettük egymást, beszélgettünk meg minden. Nemrég volt a névnapom, ő csokit vett, meg nőnapra is csokit adott. Neki most lesz a szülinapja (17.) Segítsetek, szerintetek mit vegyek neki. Még nem nagyon ismerem az ízlését, de tárgyakban nem nagyon gondolkodtam...

16/L


2011. márc. 13. 11:05
 1/5 anonim válasza:

Tárgyon kívül mit akarsz neki adni?!

Mozijegy, parfüm, ha van neki akkor fülbevaló.

2011. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki virágot, és mellékelj egy kis kártyácskát, melyen az alábbi szöveget tünteted fel: "Nőnapra én is inkább ilyet szerettem volna kapni tőled. Boldog szülinapot."
2011. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vegyél neki csokit, amit te is szeretsz. nem hiszem, hogy egy 16 éves fiú örülne virágnak, és mivel egyszer randiztatok csak ezért parfüm és hasonló dolog mér korai lenne, és nem is tudod milyennek örülne.

de egy páros mozijegy is jó ötlet lehet ahová közösen mentek el.

2011. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés, köszi..de nem lenne égő ha én is csokit adok?:SSS
2011. márc. 13. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
1 randitok volt mégis mit vennél neki? ellenkező esetben a virág jó lenne, de egy fiúnak már csak nem veszel virágot. drága dolgot még az elején nem szoktak, de ha mégis akkor sem tudod, hogy mi tetszik neki. valami kis apróságot ami rá jellemző és csoki.
2011. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!