Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelemből barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből barátság?

Figyelt kérdés

Nah szval az van hogy szakítottunk a barátommal pontosabban én vele(de amikor szakítottam vele még mindig szerettem, csak ő meg alig foglalkozott velem, mondtam neki de semmi nem változott)..aztán ő nagyon mondta h gondoljam át meg minden, de én nem akartam folytatni vele..rá egy hónapra annyira rossz érzés volt..nem bírtam nélküle,és még mindig angyon szerettem őt..írtam neki levelet h még szeretem meg h hiányzik, ő erre annyit modnott h tarthatjuk a kapcsolatot de nem több.. azóta néha beszélünk meg a haverjaitól hallom h szokott rólam beszélni nekik, de semmi komolyat csak ilyen cikizés jellegűt de akkor is rólam beszél..meg a multkor azt mondta h szivem..máskor meg állandóan "poénkodik/szekál"

de végülis már szerelmet nem érzek iránta, csak mint barátot szeretem.. szerintetek lehetünk még jó barátok? vagy nagyon ciki lenne ha nyáron mondjuk haveri körben eggyütt lennénk? főleg azután a levél után...vagy szerintetek elfelejtette már azt a levelet? vagy azt gondolja hogy még mindig szeretem.. nem tudom mivan, vagy ő érez még valamit irántam eggyááltalán? szerintetek?

(légyszi ne azt mondjátok h kérdezzem meg tőle)


2011. márc. 13. 14:01
 1/9 A kérdező kommentje:
aki elolvassa az írjon vmit..bármit amit gondol! köszönöm:D
2011. márc. 13. 14:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még lehettek barátok. Abból amit leírtál, nem az következik, hogy megutált Téged. De a folytatás csak kettőtökön múlik. Bár kérted, hogy ne ezt írjuk, mégis csak vele beszélheted meg.
2011. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem olvasom el mert kurv@ hosszú és szerelemből barátság ritkán van . csak ha nem volt hosszú a kapcsolat :D
2011. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ mindekettőtöknek..

és hogy szerelemből ritkán lehet barátság ez nem igaz:D

2011. márc. 13. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt az illető és a te hozzáállásodtól is függ!


Ahhoz , hogy jó barátok legyetek, nem szabad h szerelemböl szeressétek a másikat, és nem szabad szexuális vonzódást éreznetek egymás iránt.

A barátság nem azt jelenti h minden nap beszélnetek kell, meg hívogatni a másikat meg üzengetni h "szia kicsim meg drágám" ez felejtős!


És igen át kell váltani át kell térni mind a kettőtöknek haveri zónába! Azaz poénkodni hülyéskedni mint soxor 2 srác egymás között...


Ritkán van szerelemböl barátság de elő szokott fordulni!

nálam is....

Át lehet ölelni a másikat, de nem szabad h az érzések felül kerekedjenek rajtatok!

Ha az ember igazán szerette a párját (volt párját) akkor nem tudja elfelejteni és szeretné tudni róla azt h megvan e jól van e, nincs e baja, nincs e kórházban pölö...

De csak is haverságnak szabad maradnia, érdeklődni lehet a másik iránt meg lehet időnként max hetente 1x találkozni is de nem soxor, és nem sokáig...


Az én történetem a következő röviden..:)

kicsivel több mnit 1 évig voltam együtt a lánnyal nagyon szerettem szerelmes is voltam belé, de vége lett azt nem részletezném most, hogy miért..de miután szétmentünk tartottuk a kapcsolatot és tartjuk is a mai napig, mert fontos számunkra a másik , hogy tudjuk, hogy nem szenved hiányt és hogy boldog életet él...hetente beszélgetünk néha találkozunk, stb. szóval elvagyunk mint a legjobb barátok azaz egymás legjobb barátai vagyunk igazábol!


De ami a legtöbbet segített abban, hogy ez így is maradjon az az, hogy lett mind a kettőnknek egy párja akit nagyon szeretünk és aki szintén szeret minket!


Bocs hogy ilyen sokat írtam...remélem összejön neked is!

2011. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy ilyen sokat írtál!!

A segítséged is nagyon jól jött..

Nem tudom mi lesz velünk, én szeretbém ha barátok maradnánk, mert nagyon jófej és jót lehet vele hülyéskedni meg mint barátot még mindig nagyon kedvelem.

Viszont attól nagyon félek, hogy is lesz ha előjönnek a régi érzések, mert eléggé nehezen tettem túl magam rajta, de megfogadom a tanácsod és megpróbálok vele baráti kapcsolatot kialakítani, remélem menni fog mindkettőnk részéről.

2011. márc. 15. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát örülök ha segíthettem valamit!


Nem mondtam azt hogy könnyű, sőt kib@szott nehéz uralkodni első időkben az érzéseiden de kell! Főleg ha azt akarod hogy hátralevő életetekben barátok maradjatok, és legyen valaki akinek panaszkodhattok vagy elmondhattok olyan dolgot amit másnak nem!


Mert sok olyan dolog van főleg intimebb dolgok amit az ember nem mond el se szülőnek se barátnőnek de a volt pasinak aki mindent tud rólad annak el mered mondani, és nem csak intim doglokat persze!


Szóval a legjobb ha kinyítod a szemed és keresel valakit adsz esélyt más pasinak is és magadnak is h háátha összejön egy jó kapcsolat....esélyt kell adni másoknak is ez van, ha nem akkor sosem lesz senkid.


Szóval hajrá, uralkodj az érzéseiden, egy hosszú barátság barátság marad mindig!


"A barátok elvileg nem tudnak szakítani"

2011. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk is kb ugyanez a helyzet... csak ő nem foglalkozott velem. Mindegy is. Miután kiraktad, ne várd, hogy odalesz majd érted. Cumi, de ez van, keress másik barátokat.
2011. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Majd alakul valami, megpróbálok jól kijönni vele, mint barát.



Egyépként nem úgy vezsem észre, hogy utálna, annak ellenére, hogy én szakítottam.:)

köszi a válaszokat:D

2011. márc. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!