Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 pasi akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 pasi akivel nagyon jokat szoktam beszelgetni. Csak van bnoje es eddig ezert nem kezdemenyeztem. Most tettem valamit. Ezutan mit tehetnek? Nem jatszhatok vele.

Figyelt kérdés
Van 1 pasi, akivel nagyon jókat szoktam beszélgetni meg minden...csak van neki bnője és eddig ezért nem kezdeményeztem. Most lehet azt fogjátok gondolni hogy hú de szemét vagyok, pedig én csak picit próbára akartam tenni..Szóval csinaltam magamnak egy másik névvel még 1 msnt és azon felvettem őt. Azzal a pasival én nagyon jóba vagyok, de ez idő alatt nagyon megszerettem és nem tudom kiverni sehogyse a fejemből..és más pasival se..nem megy:S És visszatérte arra a másik msn címre..felvettem és írtam neki. Ő úgy tudja hogy az új csaj és én ismerjük 1mást de közben mind2 én vagyok..De ezt remélem nem tudja meg soha. Na igen és tegnap este annak a "csajnak" írta tegnap h kicsiszép meg hogy jóéjt szépségem..de azt a kepet az internetol szedtem le..valami 15 éves lány lehet..és amiko búcsúztak el a "lanynak" írta h szia és utána tett ilyen puszis meg szives fejeket..és Sziveseket is!! ha van baratnoje..akkor miert rakosgat ilyen fejeket? nemtudom..Tegnap 2 óraig ezen voltam el..aludni de tudtam..olyan rosszul esik, hogy annak az idegen csajnak ilyeneket ír meg minden és mi mar 2 éve ismerjuk 1mast es nemrakott nagyon szives fejeket..pedig egyszer ugyvolt hogy mi is majdnem osszejottunk...de aztan megse. És en lassan nem bírom..és nem akarom megmondani neki kerek perec h na ez a szitu, mert tuti h elijeszteném magamtol es utana mar nem is bizna annyira bennem..es ugyis elhulyulne a helyzetet..ti mit tennetek az en helyemben? :S
2009. febr. 21. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neked ez ennyire rosszul esik, képzeld el, hogy a barátnőjének hogy esne az, ha kiderülne, hogy veled "kavar". Szerintem felejtsd el ezt a fiút, ezek alapján egyáltalán nem megbízható, ha csak úgy egy idegennek szíveket küldözget. Ha össze is jönnétek, valószínűleg akkor is folytatná ezt más lányokkal.
2009. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem benned (mar)csak a baratot latja...es ezert nem kuld szivecskeket...nekem is van egy nagyon jo baratom...a legjobb... neki is van baratnoje es tenyleg evente ha megolel egy parszor... karacsonykor meg unnepekkor:)):))szerintem ne komplikald tobbe a dolgokat...probald meg elfelejteni es ne msn "a masik eneddel" vele...ez lesz a legjobb:(:( tudom hogy konnyu mondani es nehez megtenni...
2009. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt már nem csinálhatod vissza amit tettél...és ha neki nem jössz be akkor nem tudsz mit tenni..lehet egy kis idő múlva benned is meglátja a szépet....de az msn dolgot azért ne hangoztasd
2009. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
enis mar nagyon sokszor gondoltam arra, hogy jobb lenne ha hagynam..de nemtudom telleg..nem megy. vele tudok a legtobbet nevetni meg minden ha "kiszallna" az eletembol nem tudom mi lenne velem..tenyleg o az a fiu aki mindig meg tud nevettetni es vigasztalni meg minden..:S es hiaba mas pasi meg minden nem tudom elfelejteni..
2009. febr. 21. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!