Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hogyan lehet Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan lehet Titeket kiengesztelni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szilveszterkor ismerkedtem meg. Azóta véletlen futottunk néha össze de akkor is tök jól elvoltunk randizni még nem hívtam. Az utóbbi időkben egyre többet chateltünk meg leveleztünk stb. Tegnap a bátyjával (aki haverom) jött le egy helyre azt mesélt a szakításáról hogy milyen mélyponton van stb. Beszélt a magánéletéről én kicsit ittas voltam azt viccelödtem vele hogy milyen gáz alakokkal járt. Szerintem zokon vette mert utána ő is csípkelödött rendesen meg beszólogatott. Nagyon szeretnék többet ezzel a lánnyal. Kérdés hogy bocsánatot kérjek-e és hogy hogyan? köszi
2011. márc. 15. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
egyszerűen kérj bocsánatot és mond meg neki, hogy kicsit többet ittál a kelleténél
2011. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem elég ha spontán oda mész hozzá és bocsánatot kérsz tőle illetve viszel neki v.mi csokit hogy fogadja már el bocsánatod jeléül

velem is előfordult ez tapasztalatból mondom és nekem bejött 19/F

2011. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
előttem szólókkal egyet értek és még annyit mondanék mellé hogy látszódjon rajtad tényleg hogy megbántad
2011. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!