Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mivel lehet levenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mivel lehet levenni a lábatokról?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogyan kezdjük el? Amikor túl rámenős vagyok, csak egy éjszakás kaland lesz belőle, ha meg túl nyálas vok beleesek a legyünk inkább barátok dologba.
2011. márc. 15. 19:22
 1/5 anonim válasza:

Nálam aki túl nyálas és a túl rámenős alapból nem jön be. Valahogy találd meg az aranyközép utat, kicsit rámenős de ne nagyon, kicsit romantikus de ne túlzottan...stb. És persze az attól is függ hogy mit szeretnél: egy egy éjszakás kalandot vagy valami komolyabbat?

Általában szerintem egy komolyabb kapcsolat alapja mindig úgy kezdődik hogy először jó barátok és majd abból szerelem, vagy ha nem akkor persze a jól bevált szerelem első látásra.

Szóval jó tanács mindenből egy kicsi és az aranyközép út (+előzékenység).

ez az én vélmeényem

2011. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Futurare ***** válasza:
krokival...
2011. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha felveszed őket az öledbe akkor már levetted őket a lábukról!:)
2011. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Candycukor ***** válasza:

Humorosság kedvesség szexység...

ennyi kell és kész... :D

2011. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne felejtsd el a szülinapját :D
2013. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!